Rusza konkurs „Bank Tras”! Stwórz swoją trasę na wycieczkę rowerową i wygraj rower!


Wrocławska firma EACTIVE wiemy jak zachęca wszystkich miłośników podróży i aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową „Bank Tras” w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

 Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także ma w sobie żyłkę podróżnika i chętnie odkrywa nowe miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy:


  • przejechać swoją trasę na rowerze

  • wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać organizatorom niezbędne załączniki - mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz maksymalnie 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki


Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony w internecie wraz z imieniem i nazwiskiem autorów. Konkurs ma na celu promowanie aktywności i rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.


Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny, Akademickie Radio LUZ, Portal Infoludek i Portal Górski.


Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/wez-udzial-w-naszym-konkursie-i-wygraj-rower-poziomy/. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015 r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, z których wybranych zostanie 20 najlepszych, a drugi to głosowanie na zwycięzcę na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--