Dzień (bez) Dziecka w Kinie Apolonia!

30.05 – 01.06

 

Od 30. maja do 1. czerwca kino Apolonia zaprasza na Dzień (bez) Dziecka obejmujący aż 3 emocjonujące dni, podczas których pokażemy najlepsze filmy ostatnich lat. Cena biletu wynosi TYLKO 10zł!

 

'


 

Dzień dziecka jest tylko dla dzieci? Nie w kinie Apolonia! Tylko u nas każdy z Was bez względu na wiek, będzie mógł zobaczyć największe filmowe hity ostatnich lat w cenie 10zł! Czeka na Was aż 15 filmów, w tym m.in.: nagrodzony na festiwalach w Pradze, Toronto i San Sebastian – „Powtórnie narodzony”, zdobywca Europejskiej Nagrody Filmowej 2013 w kategorii „Odkrycie Roku” – „Oh boy”, a także nagrodzona na Francuskim Festiwalu Filmowym w Lizbonie „Babcia Gandzia”.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo specjalnie z myślą o naszych widzach przygotowaliśmy drobne upominki w postaci płyt DVD, które otrzymają wybrane losowo osoby. Może to właśnie TY zostaniesz zwycięzcą? Sprawdź to i przyjdź do kina Apolonia na Dzień (bez) Dziecka!

Na ekranie kina Apolonia pojawią się również: „Złota klatka”, „Po ślubie”, „Pozycja dziecka”, „Hannah Arendt”, „Serce lwa”, „Zakochana bez pamięci”, „Vincent chce nad morze”, „Rozważnie i romantycznie”, „Wyjątki z dekalogu”, „Ja nie wracam”, „Ojciec Szpiler” oraz „Panny młode”.

Cena biletu: 10zł

Bilety należy zakupić w kasie kina 30 min. przed rozpoczęciem pierwszego seansu.

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.kinoapolonia.pl

 

 

W programie kina Apolonia m.in.:

·        „Powtórnie narodzony” –  niespodziewany telefon od starego przyjaciela jest dla dojrzałej Włoszki Gemmy (Penélope Cruz) sporą niespodzianką. Gojco (Adnan Hasković) zaprasza ją do Sarajewa, gdzie ma się odbyć wystawa zdjęć amerykańskiego fotografa i byłego męża kobiety – Diego (Emile Hirsch), który zginął w czasie wojny w Bośni. Gemma decyduje się wybrać w podróż wspólnie z nastoletnim synem Pietro, urodzonym w Sarajewie w czasie wojny i cudem ocalonym z pogrążonego w chaosie kraju. Po latach, kiedy trauma przeszłości wydaje się być przez Gemmę przepracowana, okazuje się, że Sarajewo kryje w sobie jeszcze jedną niewyjaśnioną tajemnicę sprzed lat...

·        „Oh boy” – Niko jest wyrzuconym z uniwersytetu dwudziestokilkulatkiem. Żyje chwilą, bezsennie włócząc się ulicami Berlina i zachwycając się ludźmi, których spotyka na swojej drodze. Z dyskretną ciekawością obserwuje i analizuje ich sposoby radzenia sobie z codziennością. Nie zauważa jednak, jak szybko sam staje się outsiderem. Wszystko zmienia się dopiero, gdy Niko niespodziewanie zostaje zmuszony do konfrontacji z konsekwencjami swojej bierności. Jego dziewczyna decyduje się zakończyć ich związek, ojciec odcina mu pieniądze na życie, a psycholog określa go mianem mężczyzny „niezrównoważonego emocjonalnie”.

·         „Babcia gandzia” – Paulette (Bernadette Lafont) jest zgorzkniałą, ledwo wiążącą koniec z końcem emerytką. Dziesięć lat temu straciła męża i ukochaną restaurację, a jej relacje z córką nie należą do najserdeczniejszych. Kiedy do drzwi bohaterki zapuka komornik, starsza pani w akcie desperacji postanowi wkręcić się w narkotykowy biznes.

 

Zapraszamy wszystkich na Tanie Filmogranie do kina Apolonia!

 

 

 

Kino „Apolonia”

Muzeum Niepodległości w Warszawie

Al. Solidarności 62

 

Więcej informacji:

Nikoletta Mańkowska

Specjalista ds. Promocji

T: (+48 22) 343 03 02

E: nikoletta@filmowawarszawa.org

Fundacja Filmowa Warszawa

ul. Radziwie 7 lok u8 01-164 Warszawa

 

Adres korespondencyjny Fundacji:

Kino Praha

Ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na film "Babcia Gandzia" 30.05 o 17.40. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post informujący o nim na naszym fanpejdżu, czekamy do 14.30. Zwycięzcy / zwyciężczynie otrzymają od nas wiadomość na FB (prawdopodobnie trafi do folderu inne). Powodzenia! :) KONKURS ZAKOŃCZONY.

 

KONKURS 2: Mamy dla Was podwójne zaproszenia na film "Powtórnie narodzony" 31.05 o 20.00. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post informujący o nim na naszym fanpejdżu, czekamy do 18.30. Zwycięzcy / zwyciężczynie otrzymają od nas wiadomość na FB. KONKURS ZAKOŃCZONY.

 

KONKURS 3: Mamy dla Was podwójne zaproszenia na film "Ojciec Szpiler" 01.06 o 19.00. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post informujący o nim na naszym fanpejdżu, czekamy do 22.45. Zwycięzcy / zwyciężczynie otrzymają od nas wiadomość na FB.  


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--