Going.Gigs #2: Aus Music Label Night
Youandewan (Aus Music / Secretsundaze)
Sei A (Aus Music / Turbo)
Komon (Aus Music/ Apple Pips)


13.03.2015, 22:00, Cafe Kulturalna

bilety: 15 / 25 / 30 pln


http://concert.goingapp.pl/


Going.Gigs wraca na wiosnę! Po spektakularnej imprezie październikowej, gdzie na jednej scenie udało się pokazać trzy występy live czołówki światowej sceny: Lapaluxa, LONE'a i Darkstar pora na odsłonę DJską połączoną z Label Nightem znakomitej wytwórni Aus Music. Przy wsparciu promotorskim Music Of The Future Going., czyli przewodnik po kulturze i miejscach Warszawy zamierza stworzyć interesujący i ambitny cykl imprez muzycznych z oryginalną oprawą VJską - tak wygląda następny krok na tej drodze.


Aus Music to jeden z najlepszych labeli w nowej muzyce elektronicznej na świecie. Prowadzone przez Willa Saula wydawnictwo maczało palce w karierach takich twórców jak Dusky, Bicep, George FitzGerald czy Huxley. Ciężko w katalogu Ausa znaleźć słabą płytę, dlatego z radością informujemy, że do Warszawy zawita, aż trzech przedstawicieli z tej wytwórni. Youandewan, Komon i Sei A to doświadczeni producenci i świetni dje, którzy przejmą scenę Cafe Kulturalnej na całą noc mieszając zupełnie jeszcze nieznane niewydane produkcje z najlepszymi pozycjami,jakie pojawiły się w bibliotece Ausa.


Youandewan zakończył rok 2014 z przytupem. Jego darmowy kawałek "93" był jednym z najchętniej granych utworów ostatnich miesięcy, ale Ewan nie ma zamiaru zwalniać. 26 stycznia do fanów trafiła nowa epka "Spiral Arms" wydana w Aus Music. Doceniona przez muzyczne media płyta pokazała, jak wiele w podejściu do muzyki zmieniła przeprowadzka producenta do Berlina. Mieszając acidowe brzmienia i wokale r'n'b Youandewan stworzył melodyjne ciepłe house'y, w których mimo wszystko za rogiem kryją się mroczne dźwięki. Występ w Warszawie będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce.

 


Komon można powiedzieć powrócił do żywych w 2013 roku gdy postanowił rozstać się ze swoim poprzednim aliasem Komonazmuk. Brytyjczyk pożegnał dubstep i przywitał brzmienia bliższe 4 na 4. Jego powrót po trzyletniej przerwie zaczął się od dwóch świetnych epek dla Apple Pips. Potem przyszły trzy świetnie przyjęte wydawnictwa dla Aus Music (z których dwa zostały stworzone we współpracy z Appleblimem) oraz epka dla sublabelu Hypercoulour nagrana razem z Arkistem. Na każdej z tych płyt Komon pokazywał fascynującą mieszankę delikatnych, ale bliskich dubstepowi basów połączonych z inteligentnie postrzeganym house'owym brzmieniem Wielkiej Brytanii. Warszawska impreza będzie debiutem Komona w naszym kraju.

 
Sei A to najmocniejszy przedstawiciel Aus Music w line-upie. W swojej karierze oprócz Aus muzyk wydawał w Turbo, Hemlocku i Kompakcie zbierając do swojego portfolio jedne z najciekawszych labeli na świecie. Jego osobiste podejście do muzyki pokazuje, jak robić tracki, które czerpią z delikatności house'u i bangerowości techno. Ciekawe melodycznie tracki przez lata zbierały szalenie pozytywny feedback od setek artystów, ale często były wydawane w formach white-labeli. Ostatnie lata pozwoliły przeciętnemu słuchaczowi otrzymać pełny zestaw fantastycznych umiejętności produkcyjnych Sei A.

 Na imprezie nie zabraknie Polaków. Support DJski zapewni kolektyw wants, który po wydaniu pierwszej epki w brytyjskim Fat!Rec. szykuje się do kolejnego zagranicznego wydawnictwa. Obok nich na scenie jeden z najlepszych rodzimych VJów - FkS, który zaczaruje przestrzeń Cafe Kulturalnej jak nigdy wcześniej. Goście będą mieli okazję uczestniczyć w oryginalnym elektronicznym muzyczno-wizualnym show, jakich ze świeczką szukać w codzienności imprezowej Warszawy.


Strona projektu:

http://concert.goingapp.pl/

Event fb:

https://www.facebook.com/events/458079381008727/

 

KONKURS! Mamy dla Was 2 POJEDYNCZE zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując "kulturalna". Czekamy do południa, zwycięzcy otrzymają odpowiedź. Powodzenia! :)

 

 
Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--