Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami.  Już nie tylko czerwiec czy sierpień ze szczęśliwym „r” w nazwie są  miesiącami najbardziej pożądanymi przez pary narzeczeńskie. Piękny, kwiecisty maj i całe lato, to wspaniały czas na magiczne „tak”.  Zadbać trzeba o wiele rzeczy związanych zarówno ze ślubem, jak i weselem. Jeśli wesele to muzyka i taniec, a chwilą, na którą czekają wszyscy goście i która przynosi wiele wzruszeń jest pierwszy taniec młodej pary.  Warto pomyśleć o tym wcześniej. Kilka godzin spędzonych na sali tanecznej pod okiem doświadczonego instruktora z pewnością pozwoli poczuć się pewniej na parkiecie.  Odpowiednie przygotowanie sprawi, że pierwszy taniec dostarczy wielu pozytywnych emocji wszystkim gościom, a zdjęcia i film z  występu będą cudowną pamiątką na całe życie.

 

     Od czego zacząć? Najlepiej jest zapoznać się z ofertą warszawskich instruktorów tańca. Wielu  z nich proponuje lekcje indywidualne, które pozwolą na dostosowanie choreografii do predyspozycji tanecznych, życzeń i charakteru pary.  Jeśli ma się kłopot z wyborem utworu czy stylu choreografii to warto zastanowić się przez chwilę nad tym jacy jesteśmy i co lubimy. Jeszcze dziesięć lat temu na parkiecie królował walc wiedeński lub angielski. Dziś tańczy się wszystko: tango, salsę, walca połączonego z tańcem nowoczesnym. Możliwości są ogromne i wszystko zależy od upodobań pary i wyobraźni instruktora. Ważne, by czuć się w tym dobrze, a nie robić coś wbrew sobie.   W końcu to pierwszy taniec nie ma być przykrym obowiązkiem, a cudownym przeżyciem, które dostarczy pozytywnych emocji. Jeśli mimo wszystko ciężko będzie dokonać wyboru, to doświadczony instruktor doradzi i pomoże w podjęciu decyzji.

 

     Warto też pomyśleć o lekcjach indywidualnych by przygotować się nie tylko do pierwszego tańca, ale i do tanecznego szaleństwa podczas całego wesela. Uczestnicząc w lekcjach, poznać można zasady tańca w parze oraz efektowne połączenia, które sprawią, że zabawa będzie trwała do białego rana . Po takich lekcjach popularny „2 na 1” z wujkiem czy ciotką nie będzie już przykrym obowiązkiem, a gorąca salsa i energetyczny rock& roll sprawi, że Państwo Młodzi będą niczym gwiazdy tańca.

 

Sprawcie, by ten dzień był najbardziej roztańczonym dniem w waszym życiu i nie czekajcie z przygotowaniami do ostatniej chwili. Zatem do dzieła!

                                                                                                                                             Emilia Lis

 

 

www.pierwszytaniec.info.pl

 

tel. 606 460 646


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--