WALENTYNKI W LUNIE

Nie mamy 50-ciu twa­rzy, za to jedną BA­R­DZO NIE­GRZECZNĄ ;-)

Jeśli zna­lazłeś już miłość, to zrób krok dalej i przy­pro­wadź ją do Luny na „TO WŁAŚNIE SEKS”.

Ten i inne PRZED­PRE­MIE­RO­WE po­ka­zy wa­le­n­ty­n­ko­we TYLKO W LUNIE już od 13 lu­t­ego.

 Zagramy:

To właśnie seks (komedia, Australia, 2014, reż. Josh Lawson) - Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych. 

Głosy (komedia kryminalna/thriller, Niemcy/USA, 2014, reż. Marjane Satrapi) - Cierpiący na schizofrenię pracownik fabryki przypadkowo zabija współpracownicę. Usiłując wybrnąć z sytuacji, zwraca się o pomoc do swoich rozgadanych zwierząt - kota i psa.

Boys (dramat, Holandia, 2014, reż. Mischa Kamp) - Poszukujący swojej tożsamości seksualnej Sieger zaczyna żywić cieplejsze uczucia do Marca - kolegi z drużyny lekkoatletycznej. Boi się jednak reakcji rodziny, więc ukrywa nową relację przed nimi i resztą znajomych.

Biała jak mleko, czerwona jak krew (dramat, Włochy, 2013, reż. Giacomo Campiotti) - Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem. Chłopak postanawia zrobić co w jego mocy, aby uratować ukochaną. 

 

Wszystkie pokazy na długo PRZED PREMIERĄ możecie obejrzeć TYLKO w LUNIE!

Na każdy pokaz walentynkowy przewidzieliśmy dla Was słodką niespodziankę w prezencie oraz zestawy dla dwojga wpromocyjnej cenie.


Cena biletu tylko 20 zł od osoby!

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie dowolnie wybrany film z tego cyklu. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko oraz Wasz ulubiony wiersz/piosenkę/jakikolwiek bądź utwór walentynkowo-okoliczniościowy (w tytule wiadomości wpisujcie nazwę kina). Autorzy maili zawierających propozycję, która najbardziej przypadnie nam do gustu, otrzymają odpowiedź. Czekamy dziś (12.02) do 22.00.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--