ZAPROSZENIE NA POKAZ OTWARTY


OBIETNICA PANDORY – film, który zmienia punkt widzenia


Serdecznie zapraszamy na pokaz otwarty filmu „Obietnica Pandory”, w reżyserii nominowanego do Oscara dokumentalisty, Roberta Stone’a. Prezentowany na najważniejszych światowych festiwalach kina niezależnego dokument to wykraczająca poza schemat opowieść o procesie kształtowania się przekonań o znaczeniu energetyki jądrowej.


Problematyka filmu jest aktualnie jednym z najczęściej poruszanych tematów w polskim dyskursie publicznym, który w przyszłości może mieć strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. 


Bezpłatny pokaz otwarty organizowany jest w ramach programu edukacyjno-informacyjnego „Świadomie
o Atomie”, prowadzonego przez PGE EJ 1 – spółkę odpowiedzialną za budowę pierwszej
w Polsce elektrowni jądrowej.Pokaz odbędzie się 24 lutego 2015 roku (wtorek) o godz. 20:00

w Kinie Muranów, przy ul. Generała Władysława Andersa 5 w Warszawie.

 

KONKURS! Czy filmy mogą zmienić światopogląd?

Wasze przemyślenia na ten temat, zawarte w maksymalnie 10 zdaniach, przesyłajcie na adres marta@kulturalnie.waw.pl, w temacie wiadomości wpisując tytuł filmu. Czekają na Was 3 energetyczne zestawy, a w nich, między innymi, powerbank, USB czy audiobook o Marii Curie-Skłodowskiej - i nie tylko!

Autorzy / autorki najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają od nas wiadomość z prośbą o przesłanie danych do wysyłki. Czekamy dziś (16 lutego) od 10.30 do 18.00, ze zwycięzcami / zwyciężczyniami skontakujemy się przed północą. Powodzenia! :)


Więcej informacji o filmie można znaleźć na stronie:

http://www.swiadomieoatomie.pl/obietnica-pandory/

 

 

 

 
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--