Zawrotne Wieczory Filmowe 19 – 22 stycznia  w Multikinie!


Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Zawrócić w głowie faceta? A może pragniesz, by twoje życie nabrało zawrotnego tempa? Ruszaj do kina i sprawdź, jak robią to największe gwiazdy filmu! Zawrotne Wieczory Filmowe od 19 do 22 stycznia tylko w Multikinie!Zawrotne tempo, zakręcone bohaterki, historie mknące przed siebie, zwroty akcji i zawroty głowy. Multikino oraz Renault zapraszają na wyjątkową akcję skierowaną do kobiet spragnionych wrażeń – Zawrotne Wieczory Filmowe!


Od 19 do 22 stycznia zaprezentujemy cztery świetne filmy, które zawrócą w głowie wszystkim kinomankom. Premierowo pokażemy „Wielkie oczy” mistrza Tima Burtona, czyli opowieść o wybitnej malarce Margaret Keane. Oprócz tego przedpremierowo „Samba” z Omarem Sy, znanym w Polsce z filmu „Nietykalni”. Dla wielbicieli klasyki prawdziwy klejnot – „Pół żartem, pół serio” z Marilyn Monroe. Oprócz tego w repertuarze znajdzie się również film wybrany przez uczestniczki w głosowaniu internetowym. Dodatkowo w każdym kinie przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami.


Szczegółowy rozkład seansów:

19.01.2015 – godz. 20.00

Pół żartem, pół serio

20.01.2015 – godz. 20.00

Wielkie Oczy

21.01.2015 – godz. 20.00

Film wybrany przez uczestniczki

22.01.2015 – godz. 20.00

Samba


Zawrotne Wieczory Filmowe odbędą się w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław Pasaż, Łódź, Gdańsk, Warszawa Ursynów, Zabrze, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Szczecin, Rzeszów, Poznań Malta.


Ceny biletów:

  • 19 PLN Normalny (+dopłata przy miejscach VIP 3 PLN)

  • 16,50 PLN Facebook

  • 15,00 PLN Przy zakupie 3 lub 4 biletów na wybrane dni Zawrotnych Wieczorów Filmowych z Nowym Renault Twingo


Bilety na „Zawrotne Wieczory Filmowe” można nabyć już od 30 grudnia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.


Zawrotne sceny, wzruszenia i emocje zapierające dech piersiach – czas pomknąć przed siebie… do Multikina!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--