Kultowy Freddie Mercury ponownie na Wielkim Ekranie – Queen Rock Montreal 26 stycznia w Multikinie!Na specjalne życzenie fanów ponowny pokaz koncertu Queen Rock Montreal. Odnowiona cyfrowo wersja najlepszego koncertu wszechczasów na dużym ekranie 26 stycznia w Multikinie!

 

 

 

 


Zarejestrowany na żywo w Montreal’s Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie.  Genialne widowisko, podczas którego zespół zagrał najważniejsze hity jak:  We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody.  Queen Rock Montreal jest bez wątpienia najwyższym wydarzeniem muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić!

„Queen Rock Montreal” będzie można zobaczyć 26 stycznia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.


Ceny biletów:

  • 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala


KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten koncert do Multikina Złote Tarasy. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: która piosenka Queen jest Twoją ulubioną i dlaczego? (maksymalnie 5 zdań). W temacie wiadomości wpisujcie nazwę zespołu. Czekamy dziś (26 stycznia) do południa, zwycięzcy otrzymają od nas odpowiedź. Powodzenia! :)


Bilety na „Queen Rock Montreal”  w sprzedaży od 1 grudnia 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--