Panny Wyklęte


15 stycznia 2015

Warszawa, Klub Stodoła


Panny Wyklęte / Wygnane po raz pierwszy w Stodole! 15 stycznia usłyszymy i zobaczymy niezwykłe widowisko muzyczne udziałem znakomitych osobistości sceny polskiej.


 

 


Jest to wspólny projekt Fundacji Niepodległości, Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili polskie wokalistki, reprezentujące różnorodność stylową.


Płyta Panny Wyklęte Wygnane vol. 1, której premiera odbyła się w dniu 9 listopada 2014 roku to pierwsza część muzyczno-historycznej podróży, która przybliży nam tematy zesłania, przez które całe rodziny były dziesiątkowane głodem, zimnem, chorobami, a także walki za ojczyznę na obcej ziemi, tęsknoty za Polską i zetknięcia z obcą kulturą, muzyką, klimatem...

Jest to kolejny tak trudny fragment w naszej historii opowiedzianej tekstem i muzyką ku czci Roku Żołnierzy Tułaczy. Na koncercie usłyszymy także utwory z płyty Panny Wyklęte, której premiera odbyła się w 2013 roku i zyskała spektakularną popularność.

Wśród artystek, które u boku Maleo Reggae Rockers zabiorą nas w podróż muzyczno – historyczną, zobaczymy m.in. Kasię Kowalską, Anię Rusowicz, Marikę, Marcelinę, zespół Dziewczyny, Anię Brachaczek, Kasię Malejonek i Angelikę Korszyńską – Górny, Paresłów.


ZAPRASZAMY!


BILETY:


Do 24 grudnia – 39 pln (stojące), 69 pln (balkon)

Od 25 grudnia - 46 pln (stojące), 76 pln (balkon)

 

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość na adres marta@kulturalnie.waw.pl zawierające imię i nazwisko raz odpowiedź na pytanie: która piosenka patrioryczna jest Twoją ulubioną i dlaczego (maksymalnie 5 zdań). Na zgłoszenia czekamy dziś do 13.30, zwycięzca otrzyma odpowiedź przed 14.00. Powodzenia! :)


do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

 

 

 
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Panny Wyklęteredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--