Teraz konkurs specjalny. Mamy dla Was kalendarze "Wybierz Miśka" 


 

 

Przedstawiamy Państwu 10. edycję najstarszego charytatywnego kalendarza na rzecz zwierząt Wybierz Miśka. Jednocześnie świętujemy 15-lecie istnienia w Polsce Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

 

Z tej okazji na okładkach kalendarza wystąpiły aż dwie osoby: znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Szulim oraz bardzo popularny aktor Krystian Wieczorek.

 

 

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza akcji Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), która propaguje adopcje bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. W tym roku kupujący będą mogli wybierać pomiędzy dwiema okładkami.

 

Podobnie jak w poprzednich latach, kalendarz na rok 2015 przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Każda z nich od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje pomagają miejskim psom i kotom, przekonują obywateli i polityków do ulżenia wykorzystywanym w laboratoriach, hodowanym na futra czy uratowanym z transportu do rzeźni zwierzętom, o których los ludzie martwią się nieco rzadziej.

 

 

Nowa edycja jest wyjątkowa, gdyż obok wspierającego aż 18 różnych organizacji tradycyjnego kalendarza Wybierz Miśka ukaże się limitowana edycja kalendarza, na kartach którego Fundacja Viva zaprezentuje 15 lat swoich dokonań.

 

 

Dochód ze sprzedaży jak zawsze będzie wspierać zaprezentowane w kalendarzu organizacje. W 2015 roku będą to:

 

·     Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

·     Fundacja Aurea

·     Fundacja Św. Franciszka

·     Fundacja Adopcje Malamutów

·     Fundacja Dla Zwierząt Dar Serca

·     Stowarzyszenie Życie Dla Zwierząt

·     Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

·     Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku

·     Koalicja Niech Żyją!

·     Pomorski Koci Dom Tymczasowy

·     Psom na Pomoc

·     Zwierzęta z Mazowsza

·     Dom Tymczasowy u Magdy

·     Kocia Łapka

·     Zwierzaki z Mińska

·     Viva! Gryzonie

·     Viva! Interwencje

       ·     Akcja Zaginął Dom

 

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "kulturalna gwiazdka - Viva", a w treści imię, nazwisko i login z kulturalnie.waw.pl.

 

Zasady konkursu klik


Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.Nagrody będzie można odebrać przy ul. Grójeckiej w niniejszych terminach - tylko wtedy (!):

 

 

 19 grudnia (piątek) 15.00-19.00
20 grudnia (sobota) 8.30 – 12.00
21 grudnia (niedziela) 12.00 – 14.00
22 grudnia (poniedziałek) 16.00 – 19.00
30 grudnia (wtorek) 15.00 – 18.00


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--