Rozpoczynamy 3 dzień konkursów. Tym razem mamy dla Was konkurs w którym do wygrania kosmetyki AVA Laboratorium.

 

AKTYWATOR MŁODOŚCI.

AKTYWATOR MŁODOŚCI

 

KOMÓRKI MACIERZYSTE – PhytoCellTec™ Argan - 100% odnowy komórek skóry

 

W jego recepturze aż 50% zawartości stanowią arganowe komórki macierzyste. To pierwszy składnik aktywny, który łączy siłę roślinnych komórek macierzystych z naturalnymi możliwościami odnowy skóry.PhytoCellTec™ Argan stanowią roślinne komórki o unikalnej zdolności wnikania w głąb skóry właściwej, dzięki czemu pobudzają, wzmacniają i chronią obecne w niej komórki macierzyste. Zapewniają szybką i długotrwałą regenerację oraz widoczny efekt odmłodzenia. Zwalczają pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz wyraźnie redukują głębokość zmarszczek. Dzięki odbudowie niszczonych z wiekiem struktur skóry odzyskuje ona młodzieńczy wygląd. Aktywator  wzbogacony został w DNA morskie będące silnym antyoksydantem przeciwdziałąjącym wiotczeniu i starzeniu się skóry.

 

Preparat przeznaczony dla cery dojrzałej, suchej oraz jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

 

Cena: 28 zł (op./30 ml)

 

HYDRANOVTM - 100% naturalnego nawilżenia

 

HydranovTM trzykrotnie szybciej i wydajniej zwiększa poziom nawilżenia w porównaniu do czystego kwasu hialuronowego.Składnik ten (otrzymywany z czerwonej algi Furcellaria Lumbricalis) skutecznie aktywuje syntezę epidermalnego kwasu hialuronowego oraz stymuluje produkcję ceramidów. Działa na wszystkie warstwy skóry: odżywia i wzmacnia szczelność naskórka oraz wypełnia zmarszczki od wewnątrz.   Ten zaawansowany technologicznie koncentrat wiąże cząsteczki wody również na powierzchni skóry, zwiększając poziom nawilżenia już po 4 godzinach od pojedynczej aplikacji. Skóra odzyskuje elastyczność, jędrność i  gładkość, zdrowy i młody wygląd.

 

Przeznaczony dla każdej cery wymagającej nawilżenia, regeneracji czy      z  oznakami starzenia się.

 

 

Cena: 23 zł (op./30 ml)

 

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "kulturalna gwiazdka - Ava", a w treści imię, nazwisko i login z kulturalnie.waw.pl.

Zasady konkursu klik


Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.Nagrody będą do odebioru w Art Dance Studio


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--