Już za tydzień Święta! Z tej okazji POLSAT JimJam przygotował dla dzieci niespodzianki – zarówno na antenie, jak i poza nią.
W tym wyjątkowym czasie telewizja dziecięca zaprosi małych widzów do oglądania nastrojowych opowieści świątecznych Noc przed Bożym Narodzeniem i Boże Narodzenie elfów oraz specjalnych bożonarodzeniowych wersji seriali animowanych Puchaty ogród: Gwiazdka i Bob Budowniczy: Niezapomniane Święta.
 
Ponadto POLSAT JimJam, jako patron filmu animowanego Królowa Śniegu 2, zaprasza także do kin. W najbliższą sobotę, 20 grudnia o godz. 11.00 w Cinema City Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75c, zostanie zorganizowany pokaz przedpremierowy filmu. Stacja przygotowała dla Was aż 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie! Aby je zdobyć należy w jak najciekawszy sposób odpowiedzieć na pytanie:
 
Którego z bohaterów bajek znanych z POLSAT JimJam najchętniej byście ugościli w czasie Świąt?
 
Zachęcamy do oglądania bezpiecznych programów dla dzieci na antenie POLSAT JimJam, jak i do dołączenia do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/jimjampolsat?fref=ts

 

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "kulturalna gwiazdka - Królowa Śniegu 2", a w treści imię, nazwisko, login z kulturalnie.waw.pl i odpowiedź na pytanie.


Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--