Nie ma lepszego i bardziej sprawdzonego prezentu niż książka! Wybierz odpowiedni prezent dla Niej lub dla Niego - zajrzyj do książkowych propozycji Grupy HelionJ

 

 


„Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!” – Magdalena Kanoniak, Wydawnictwo Editio

Radzka jest pierwszą polską vlogerką modową, na co dzień doradza innym i prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku. W swoim poradniku omawia najważniejsze modowe tematy: kolory, fasony, rodzaje sylwetek. Dzięki Autorce poznasz krótką historię mody XX wieku, obalisz mity modowe i zrozumiesz zasady dress code’u. Odkryjesz właściwości różnych tkanin i zrozumiesz, dlaczego warto postawić na najwyższą jakość. Książka w pięknej oprawie graficznej stanowi idealny prezent na Gwiazdkę. Wypróbuj w praktyce i ciesz się swoją kobiecością!

Dowiedz się więcej

 


„Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki” – Anna Kołomycew, Wydawnictwo Sensus

Wypadanie włosów, łupież, przesuszenie, zniszczone końcówki — to tylko kilka problemów, z którymi borykamy się na co dzień. Niektóre z nich to wynik kłopotów ze zdrowiem, jednak z większością spraw będziesz w stanie poradzić sobie bardzo szybko, w dodatku samodzielnie. Zdrowe, piękne, lśniące włosy to Twoja wizytówka i dobry wskaźnik tego, co dzieje się w Twoim organizmie – zadbaj o nie!

 

Dowiedz się więcej

 


„Success and change” – Mateusz Grzesiak, Wydawnictwo Onepress

Książka międzynarodowej klasy coacha i nauczyciela. ‘Success and change’ to Twój prywatny trening umysłu. Dowiesz się z niego, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach. Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość -  jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości!


Więcej o książce

 

 


„Król biurowej klasy średniej” – Maciej Mazurek, Wydawnictwo Editio

Bystre oko, cięty język i mnóstwo dobrego humoru. Całość zilustrowana charakterystyczną „zuchową kreską” minikomiksów, które niezmiennie rozbawiają nie tylko pracowników agencji… Biurowa codzienność w krzywym, bardzo krzywym zwierciadle. Wszystko to znajdziecie wewnątrz pierwszej książki ZUCH-a.

 

Więcej o książce

 

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--