Przyjaźń, która zaskoczy wszystkich - czyli „Mów mi Vincent” przedpremierowo w ramach cyklu „Kino na Obcasach”


Kolejna odsłona cyklu „Kino na obcasach” w Multikinie z przedpremierowym! pokazem filmu „Mów mi Vincent”. Zabawna historia przyjaźni, która zaskoczy wszystkich, pomiędzy 12-letnim chłopcem i jego podstarzałym, zgryźliwym sąsiadem, Vincentem. Grudniowe Kino na Obcasach już 9 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino.Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście. W obsadzie „Mów mi Vincent” znaleźli się prawdopodobnie najzabawniejszy człowiek na świecie Bill Murray ("Między słowami"), Melissa McCarthy („Gorący towar”) oraz  Naomi Watts („Niemożliwe”).


Partnerem „Kina na obcasach“ jest Lancia Ypsilon.

Lancia, partner „Kina na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na konkurs „Lancia w Multikinie”. Do wygrania wyjątkowy samochód Lancia Ypsilon Gold.


Grudniowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.


Partnerem grudniowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.


Bilety na grudniowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 18 listopada w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 

KONKURS! Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie do Multikina Targówek. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać imię i nazwisko oraz - maksymalnie 3zdaniową - odpowiedź na pytanie: który film z Billem Murrayem jest Twoim ulubionym i dlaczego? W temacie wpisujcie tytuł filmu, czekamy do jutra (9 grudnia) do 10.00, zwycięzcy/zwyciężczynie otrzymają odpowiedź przed południem. Powodzenia!Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Kino na obcasach „Mów mi Vincent”redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--