Kino Praha z Energią 50+


Przez cały grudzień w Kinie Praha, przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie, będzie można obejrzeć wystawę zdjęć Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit. Autorką zdjęć jest znana i ceniona polska fotografka Lidia Popiel. Pod koniec sierpnia przed jej obiektywem stanęło dwanaście najbardziej aktywnych osób po pięćdziesiątce, wyłonionych w ramach ogólnopolskiego konkursu Energetyczni 50+. Zdjęcia Lidii Popiel stworzyły również limitowaną edycję kalendarza Energetyczni 50+ by Pharmaton Geriavit na rok 2015.

- Podczas fotografowania Energetycznych 50+ z radością obserwowałam otwartych, wspaniałych ludzi, którzy się nie poddają, są wzorem do naśladowania i wiedzą, że od nich samych zależy, co zrobią ze swoim życiem. – powiedziała Lidia Popiel.

Równolegle z wystawą zdjęć, do końca roku w Kinie Praha trwać będzie akcja „1000 biletów od Pharmaton Geriavit”. Wystarczy przyjść z opakowaniem witamin Pharmaton Geriavit, zostawić pudełko w kasie kina, a będzie można kupić bilet na dowolny seans tylko za 5 zł. W grudniu na ekranie kina obejrzeć będzie można takie filmowe hity, jak Hobbit: Bitwa Pięciu Armii, Saint Laurent czy Obce ciało Krzysztofa Zanussiego.

Wystawa Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit jest wielkim finałem trwającego od wiosny tego roku projektu Energetyczni 50+ powered by Pharmaton Geriavit. Jego celem było poszukiwanie aktywnych, pełnych pasji i energii do życia osób po 50. roku życia oraz podkreślenie, w myśl zasady „w sile wieku, w pełni sił”, że apetyt na życie nie zmniejsza się wraz z wiekiem.

Akcję realizują wspólnie Boehringer Ingelheim, dystrybutor witamin Pharmaton Geriavit, Kino Praha oraz Digital Open Group – New Media Solutions.

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--