Porywający spektakl muzyczny CAFE BRASILMagdy Navarrete
już 30 listopada w Teatrze Syrena

 


“CAFE BRASIL”, to namiętne bolera, żywiołowe flamenco i zaskakujące brazylijskie akcenty. Wszystko to zagrane jest przez doświadczonych muzyków i gościa specjalnego –Leo Vilhena z Brazylii.


Po ogromnym sukcesie spektaklu "Cafe Bolero Night" artystka z zespołem "Noche de boleros" zdecydowała się kontynuować podróż po kafejkach świata. Cafe Brasil, to mieszanka stylistyk muzycznych, języków w jakich  Magda śpiewa piosenki i mnogość zmieniających się jak w kalejdoskopie instrumentów muzycznych. Widzowie będą mogli posłuchać klasycznych, kubańskich i portorykańskich boler, brazylijskiej bossanovy, a także być świadkami niezwykłej fuzji tańca flamenco i autorskich piosenek Magdy.  Bogata choreografia i znakomicie dopasowana scenografia zapewniają prawdziwą eksplozję energii. To uczta, która zaspokaja apetyty najbardziej wymagających odbiorców.

Specjalnie z okazji spektaklu artystka przygotowała akustyczne wersje piosenek, które w porywających do tańca  aranżacjach będzie można usłyszeć 30 listopada.

Pierwszy z utworów jest już dostępny na oficjalnym kanale artystki na Yutube.pl Magda Navarrete "Mangueira". O kolejnych można dowiedzieć z profilu artystki na Facebook/ Magda Navarrete.

 

 

CAFE BRASIL

Teatr Syrena, Warszawa

30 listopada, godz.: 19:00

Bilety: 40-60zł, do nabycia

Teatr Syrena/ Rezerwacja/Bilety


Więcej informacji na Teatr Syrena/aktorzy/Magda Navarrete oraz Facebook/ Magda Navarrete

 

 

****KONKURS****

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki! Ślijcie maile (ewa@kulturalnie.waw.pl), w treści zamieszczając Wasze imię i nazwisko oraz przepis na "coś pysznego" z kuchni brazylijskiej. Czekamy niecierpliwe oraz głodne:) Konkurs trwa od 17:00 do północy 24 listopada.

Serdeczności!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--