Przechadzając się po mieście mijacie stanowiska z miejskimi rowerami i liczne punkty usługowe ze zdrowymi, naturalnymi artykułami. Wśród nich Salad Story!

Restauracje te to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy cenią zdrową żywność w przystępnej cenie. Salad Story daje Klientom możliwość samodzielnego komponowania dań, dopasowanych do ich indywidualnych gustów i preferencji. Stworzone z najwyższej jakości składników chrupiące sałatki, gęste zupy i warzywne tarty idealnie  odpowiadają  nie tylko na  modę na zdrowe odżywianie, ale są również idealną alternatywą dla tradycyjnych fast foodów.

„W 2007 roku, gdy otworzyłyśmy  pierwszy lokal w Warszawie nie było w Polsce restauracji, gdzie każdy, bez względu na preferencje, alergie i diety, może zjeść zdrowo, bezpiecznie i smaczne, a przy tym jeszcze w przystępnej cenie. Czułyśmy osobistą potrzebę regularnego odwiedzania takiego miejsca i właśnie ta potrzeba zainspirowała nas do stworzenia Salad Story. ” – mówi Anna Krajewska, współzałożycielka Salad Story.

Receptury Salad Story nie zawierają żadnych ulepszaczy smaku. Serwowane sosy są kręcone ręcznie na bazie takich składników jak oliwa z oliwek, jogurt naturalny, miód czy świeże zioła. Najwyższej jakości warzywa i owoce pozyskiwane są wyłącznie od starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów.

 

Szczegóły na www.saladstory.com

 

 

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--