SnowShow to marka, która od wielu lat wyznacza trendy w wyjazdach na narty/snowboard i nie dzieje się to bez powodu. Masa młodych, pozytywnie nastawionych ludzi, najlepsza muzyka i wysokie góry, to właśnie SnowShow. 

Wystarczy spojrzeć na naszą tegoroczną ofertę, która zaspokoi wymagania każdego miłośnika szaleństwa na śniegu, parkiecie i scenie. Zaczynamy już 5 grudnia od Alpe d'Huez (lodowiec) i Les Menuires 12 grudnia, gdzie oprócz najlepszej atmosfery oferujemy niesamowitą okazję dla wszystkich dziewczyn ... czyli 50zł za szkolenie instruktorskie (zamiast 250 zł). Każdy nasz kolejny Sylwester jest coraz lepszy i po zeszłym wydawało się, że nie może być już lepiej, ale już wiemy że Sylwester 2014 przejdzie do historii. Wy możecie wziąć w nim udział na dwóch wyjazdach do Puy Saint Vincent i Nassfeld (Austria!). Styczeń to oferta dla największych wyjadaczy śniegowych w postaci campu freeridowego i heli, bo co lepszego może być od metrowego puchu i zrzutu z helikoptera na śnieżnej pustyni?

 

 

Oczywiście wisienką na torcie będzie Music Fest w Les Orres na 2100 osób, a dodatkowo Risoul SnowShow Peak Up The Sound, czyli kolejny wyjazd muzyczny! Gwarantujemy, że każdy wyjazd będzie wyjątkowy, przebojowy i jedyny w swoim rodzaju, a to dlatego, że jesteście na nim Wy, którzy tworzycie najlepszą ekipą na świecie na każdym wyjeździe. Dołączcie i w tym roku do nas!

 

W następnych artykułach opowiemy Wam:

-jak wybrać sprawdzony wyjazd/na co zwrócić szczególną uwagę?

-jaki kraj wybrać: Francję, Włochy czy Austrię?

-jakie są alpejskie resorty z najlepszym stosunkiem jakości do ceny?

-jak przygotwać sprzęt do sezonu?

 

-jeśli freeride to gdzie?


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--