Zaproszenie : TOTART – artyści kontra władza PRL-u!


Już dziś o 21.30 w Sali nr 4 warszawskiej Kinoteki odbędzie się ostatni pokaz dokumentu o tytule „TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu”. Opowiada on historię gdańskiej formacji artystycznej, która ubarwiała życie społeczeństwa w trudnych czasach PRL-u. Na pierwszy plan wysuwa się tu postać Zbigniewa Sajnóga, przywódcy całej grupy. Przekazujemy  w Wasze ręce zaproszenie od samych twórców, którzy niczym bohaterowie ich filmu, nie boją się ostrej i rzeczowej debaty.

 


„W imieniu: reżysera - Bartosza Paducha, operatora obrazu - Bartosz Bieńka, montażysty - Miłosza Jańca i producenta - czyli swoim własnym, zapraszam gorąco na specjalny pokaz filmu "TOTART czyli odzyskiwanie rozumu" z udziałem szerokiej reprezentacji współtwórców tego tytułu - 12 października, w niedzielę, o godz. 21.30 w Kinotece sala 4. Film bierze udział w Konkursie Filmów Dokumentalnych 30.Warszawskiego Festiwalu Filmowego.  

Przez ponad 3 lata pracowaliśmy nad opowieścią o TOTARCie - teraz chcemy podzielić się nią ze światem. I dowiedzieć się jak zareaguje na nasz film ów świat. Dlatego zachęcamy do spotkania i bezpardonowej dyskusji po seansie.

Pozdrawiam serdecznie

Darek Dikti

producent & dystrybutor”

Nie możecie tego przegapić!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--