Kino Luna jako jedyne w Warszawie zaprasza na pokazy wzruszającej animacji Momoru Hosody „Wilcze dzieci”.

 

reżyseria: Mamoru Hosoda

scenariusz: Mamoru Hosoda, Satoko Okudera

gatunek: animowany/fantasy

kraj produkcji: Japonia

rok produkcji: 2012

czas trwania: 117 minut

 

Opis filmu:
Hana jest 19 letnia dziewczyną która zakochuje się w wilkołaku i razem biorą ślub, którego owocem jest dwójka dzieci Ame i Yuki. Cała czwórka żyje sobie spokojnie do czasu gdy ojciec wilkołak umiera, a Hana postanawia przeprowadzić się razem z dziećmi na wieś z dala od zgiełku miasta. Reżyser przedstawia losy rodziny rozgrywające się na przestrzeni 13 lat od momentu poznania Hany i wilkołaka aż do czasu dorastania ich wspólnych dzieci.

Film zdobył najwyższy laur japońskiego przemysłu filmowego w kategorii najlepszy film animowany 2013.

 


Specjalnie dla Czytelników portalu kulturalnie.waw.pl Kino Luna ma do zaoferowania 3 podwójne zaproszenia na film do wykorzystania na dowolny seans w terminie 20-25 września. Zapraszamy!

Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: z jakich jeszcze filmów widzowie znają wilkołaki (podaj 2 tytuły). Na odpowiedzi czekamy dziś (19 września) od 21.00 do jutra do 9.00, w temacie wiadomości wpisujcie tytuł filmu, zwycięzcy otrzymają odpowiedź przed południem. Powodzenia!


Repertuar kina Luna: http://kinoluna.novekino.pl/repertuar.php


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--