Wygraj bilety na Halowy Puchar PWA w Windsurfingu od Extreme Sports Channel!

Windsurfing na Stadionie Narodowym? Brzmi nieprawdopodobnie, ale dzięki ustawieniu na Stadionie gigantycznego basenu (długiego na 90 i szerokiego na 33 metry) oraz 30 ogromnych wiatraków to właśnie w Warszawie windsurferzy będą mieli idealne warunki, by zawalczyć o medale w trzech kategoriach.  Extreme Sports Channel zawsze zapewnia swoim widzom emocje na najwyższym poziomie, a tym razem ma dla Was trzy podwójne wejściówki na imprezę! Zawalczcie o bilety i przyjdźcie na Stadion Narodowy 5 lub 6 września, aby zobaczyć akrobacje, slalom i freestyle w wykonaniu najlepszych windsurferów świata!

 

Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Którą dyscyplinę wolisz: surfing, czy windsurfing? Uzasadnij krótko, dlaczego.

Podwójne bilety będą czekały w naszej redakcji (ul.Grójecka) na autorów trzech najciekawszych odpowiedzi. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na 5 września oraz jedna podwójna wejściówka na 6 września.

 

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując 'konkurs'.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

 

 

 


Windsurfingowe emocje czekają na Was we wrześniu na Stadionie Narodowym, zaś do świata surfingu możecie przenieść się w nadchodzącym miesiącu dzięki Extreme Sports Channel. 6 września o godzinie 19:15 zapraszamy na program "Gondwana", zaś 7 września o godzinie 9:00 na dokument o Joelu Tudorze - surferze, który swoją przygodę z deską rozpoczął na longboardzie i przeniósł swą pasję na wodę.

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--