BE-ART dzieciom LICYTACJA on-line na rzecz Fundacji KRWINKA


W ramach cyklu BE-ART dzieciom oraz rozpoczętej niedawno współpracy z Fundacją KRWINKA, galeria BE-ART exclusive  zdecydowała się na przeprowadzenie ON-LINE licytacji z której dochód zostanie w całości przekazany dla dzieci chorych onkologicznie.

Pragniemy umożliwić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp i możliwość wzięcia udziału w licytacji na rzecz potrzebujących i ciężko doświadczonych przez los dzieci ! Czas wakacyjnego wypoczynku jest także czasem w którym możemy pomagać potrzebującym dzieciom i ich rodzinom ! Razem możemy wywołać uśmiech na ich twarzach !

 

 Zapraszamy do czynnego udziału w licytacji !


Remigiusz Mielczarek - Fundacja KRWINKA; Sebastian Krawczak - autor licytowanej pracy; Lidia Bąk - włścicielka galerii BE-ART exclusive

 

Łódzka Fundacja KRWINKA obchodzi w tym roku, osiemnastolecie działalności, a powołana została przede wszystkim po to, by wspierać dzieci z chorobami nowotworowymi i ich rodziny. Od początku działalności "Krwinka" objęła opieką ponad 4000 dzieci i całe ich rodziny. Fundacja refunduje koszty związane z leczeniem i rehabilitacją małych pacjętów, ale niesie też pomoc innego typu. Począwszy od socjalnej, poprzez pedagogiczną, aż po psychologiczną. "Krwinka" ma podopiecznych w różnych częściach kraju. Najsilniej zwiazana jest z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym nr 4 w Łodzi, ale wspiera także inne kliniki onkologii dziecięcej.


Ambasadorem Fundacji KRWINKA jest znany i ceniony aktor – Bartosz Opania


"Krwinka" systematycznie organizuje w szpitalach różnego typu imprezy i wydarzenia okolicznościowe. Pozwala to odganiać smutne myśli i przywracać uśmiech na twarzach chorych dzieci - BEZCENNE ! Fundacja od wielu lat organizuje turnusy wypoczynkowo-rehabilitacyjne dla dzieci w trakcie intensywnego leczenia wraz z rodzicami. Są one doskonałą okazją do wakacyjnego wypoczynku, oderwania się od szpitalnej rzeczywistości i poprawy kondycji psychofizycznej. Dzieci pod opieką specjalistów - psychologów, pedagogów i rehabilitantów - uczestniczą w zajęciach hipoterapii, dogoterapii, plastycznych, rehabilitacji ruchowej, pozostając pod stałą opieką medyczną.


 

Sebastian Krawczak - urodzony 27.05.1978 roku w Grójcu, tu mieszka i pracuje do dnia dzisiejszego. Jest artystą oryginalnym i wielkim pasjonatem tego co robi. Sztukę i kreatywność ceni ponad codzienność i tradycyjne podejście do pracy. Jest artystą, który został wytypowany do Księgi Rekordów Guinnessa za wykonanie największego rysunku ołówkiem na ścianie budynku, tzw. Panoramy Grójeckiej. W ofercie galerii BE-ART exclusive, znajdują się prace Sebastiana Krawczaka wykonane w ołówku.


"Krakowski Rynek" wym 100x70 cm (Lidia Bąk i Sebastian Krawczak)

 


 

W trakcie wernisażu "Letnie impresje" w Warszawie, przedstawiona została gościom, praca zatytułowana "Krakowski Rynek" oraz seria prac autorstwa Sebastiana Krawczaka pt."KONIE". Jedną z prezentowanych tam prac, była także praca pt. "Nieposkromiony" która została przekazana przez artystę w formie darowizny na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Krwinka.

 

Praca ta - to symbol walki i zwycięstwa z chorobą oraz z przeciwnościami losu. opowiada Lidia Bąk, właścicielka internetowej galerii  BE-ART exclusive, wyjaśniając motyw przewodni, towarzyszący ideii zorganizowania licytacji na rzecz podopiecznych Fundacji KRWINKA oraz wyboru tej właśnie pracy.

 

Zapraszamy do licytowania pracy Sebastiana Krawczaka. Pomóżmy dzieciom chorym na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka. To dla nich zbieramy pieniądze. – zachęca Ilona Adamska, autorka książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, na co dzień związana z Fundacją i galerią sztuki Be-Art exclusive.

 

 

 

 Zapraszamy do  licytacji ! 

 

"Nieposkromiony"  wym 30x40cm

Praca wykonana w ołówku/rysunek na beżowym papierze fakturowanym w formacie A3

 

 

Praca "Nieposkromiony" zostanie zlicytowana na rzecz Fundacji Krwinka na stronie internetowej galerii BE-ART exclusive oraz na profilu galerii na Facebooku.

 

Osoby pragnące wziąć udział w licytacji on-line, proszone są o potwierdzenie swoich danych wraz z oferowaną kwotą poprzez KONTAKT  lub bezpośrednio biuro@be-art.pl  

 

 

Licytacja rozpoczyna się 04 lipca - a trwać będzie do 24 sierpnia 2014 roku.

 

Cena wywoławcza 100 PLN

 

 

logo KRWINKA      

logo zminiejszone

 

 

W imieniu galerii BE-ART exclusive oraz Fundacji KRWINKA - Zapraszamy do udziału i wspólnej promocji tego wydarzenia !

 


 

Zespół galerii

BE-ART exclusive


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--