Wakacje z  AIESEC Native School!

 

 

Już 30 czerwca rusza wakacyjna edycja warsztatów językowych AIESEC Native School!Kursy skierowane  głównie do licealistów oraz studentów, prowadzone będą przez native speakerów.  Studenci z USA, Hiszpanii czy  Tunezji,  przyjeżdżają do Warszawy, aby przez 8 tygodni uczyć rówieśników  języka w luźniej, wakacyjnej atmosferze oraz dzielić się kulturą swojego kraju, w trakcie nietradycyjnych zajęć takich jak lekcja w parku czy kawiarni oraz podczas wspólnych wyjść na imprezę. Poczuj się jak na wakacjach za granicą, bez wyjeżdżania z Polski!

 

 

 

W AIESEC Native School nie ma miejsca na nudne przerabianie podręcznika strona po stronie. Wszystkie zajęcie prowadzone są w formie konwersatorium, w grupach liczących maksymalnie po 12 osób. Nauka odbywa się w przyjemnej, swobodnej atmosferze oraz w młodym, międzynarodowym środowisku. Lektorzy to wyszkoleni studenci, pochodzący z różnych części świata. Nad wartością merytoryczną warsztatów czuwa szkoła językowa Lang LTC.

 

 

 

Bardzo ważną część warsztatów stanowią niestandardowe zajęcia poza salami lekcyjnymi. Native Tours, czyli wyjścia z lektorem do kina, teatru, na kawę czy do muzeum w ramach zajęć, pozwalają na praktyczną naukę języka. Wieczorki kulturowe, czyli cykliczne spotkania, podczas których można poczuć się jak na wakacjach zagranicą, stanowią okazję do kontaktu z innymi kulturami, dzięki lektorom, którzy dzielą się ze studentami ciekawostkami, zwyczajami oraz tradycjami krajów z których pochodzą.

 

 

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie Empik School przy ul. Marszałkowskiej 104/122. Podczas tej edycji, AIESEC Native School przygotował dwa rodzaje kursów – trwające 10 tygodni kursy regularne oraz %-tygodniowe kursy intensywne. Nie można również nie wspomnieć o cenie, która zdecydowania sprzyja studenckim budżetom – koszt kursu regularnego wynosi 340 zł, a w przypadku kursu intensywnego 380 zł.

 

 

 

W wakacyjnej edycji będzie można wybrać spośród 5 języków: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i niemieckiego, na różnych poziomach zaawansowania – od A1 do C1, w zależności od języka. Wszystkie zajęcia prowadzone są po angielsku, dlatego wymagana jest znajomość tego języka w stopniu komunikatywnym.

 

 

 

Warsztaty rozpoczynają się 30.06 i potrwają do 5.09.

 

Zapisy na zajęcia  na stronie: www.nativeschool.pl.

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--