Już 16 i 17 maja odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń studenckich w Warszawie, czyli Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2014!

W tym roku na Stadionie Syrenki wystąpią największe gwiazdy polskiej rockowej sceny muzycznej, czyli Kabanos, Luxtorpeda, Muchy, Lao Che, IRA, Lady Pank, T.Love i Perfect (KLIK). Wstęp jak zawsze jest bezpłatny i dla osób pełnoletnich.

                Juwenalia to jednak nie tylko koncerty, ale również wiele innych atrakcji. W sobotę 10 maja odbędzie się juwenaliowa gra miejska, na którą można się zapisać już od 29 kwietnia - wszystkie informacje znajdziecie na Facebooku.

Tuż przed koncertami - w piątek 16 maja będziecie mogli spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji na Juwenaliach na Sportowo w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (KLIK),a już 17 maja w sobotę ulicami Warszawy przejdzie Wielka Parada Studentów, która doprowadzi Was pod samą scenę Juwenaliów PW!

Na terenie głównej imprezy na pewno nie będzie się nudzić! Na stoisku mediów i w namiocie informacyjnym Juwenaliów czeka na Was wiele konkursów z nagrodami, animacji i gier.Dla fanów tańca wystawiony będzie namiot szkoły tańca Riviera, w którym odbywać się będą pokazy. W przerwach między szaleństwami pod sceną będzie można odpocząć, napić się czegoś zimnego oraz zjeść pyszne jedzenie z grilla w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach.

                Organizatorzy zadbali również o tych, którzy nie będą mogli dotrzeć na Stadion Syrenki. Studencka Telewizja Internetowa TVPW już po raz trzeci przeprowadzi transmisję na żywo. Całość zrealizowana zostanie przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Relację zobaczyć można będzie już 16 i 17 maja w godzinach 15-24 na stronie www.TVPW.pl

 

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Juwenaliów Politechniki Warszawskiej: http://juwenalia.pw/ oraz na Facebooku.
Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--