Postaw na przyjaźń podczas Ladies Night!
Przedpremierowy pokaz filmu
Inna kobieta

 


Nadejście wiosny często zwiastuje zmiany w życiu kobiety. Nowa fryzura, odmienione stylizacje i makijaż… W tej metamorfozie jednak niezmiennie towarzyszą nam najbliższe przyjaciółki. W nadchodzącym czasie warto wspólnie uczcić tę wyjątkową relację i wybrać się na kolejne Ladies Night w Cinema City! 24 kwietnia wszystkie panie, które postawią na przyjaźń, będą mogły przedpremierowo zobaczyć pokaz filmu Inna Kobieta.

Warto pamiętać o…

Y:\Clients\Obecni\Cinema City\Informacje prasowe\04_Kwiecień\Inna kobieta.jpg

Tegoroczny kwiecień zapowiada się niezwykle pracowicie. Wiosenne porządki czy szykowanie wielkanocnych potraw i spotkań rodzinnych wymaga czasu i dobrej organizacji. Jak w tym natłoku zadań znaleźć chwilę dla siebie? 24 kwietnia warto zaplanować sobie wolny wieczór i zrelaksować się podczas prawdziwie babskiego wieczoru Ladies Night w Cinema City! Oprócz przedpremierowego pokazu produkcji Inna Kobieta, tego dnia w kinie na wszystkie panie czeka moc atrakcji: porady dotyczące wiosennej stylizacji, konkursy z nagrodami oraz wyjątkowe prezenty.


…sile przyjaźni!

Podczas zbliżających się Ladies Night panie w świetny humor wprowadzi film Inna Kobieta z Cameron Diaz (Aniołki Charliego) i Leslie Mann (Bling Ring) i Kate Upton. Ta doskonała komedia opowiada o niecodziennym spotkaniu żony i kochanki tego samego mężczyzny. Wspólnie odkrywają, że ich wspólny partner… zdradza je z jeszcze inną kobietą. A kiedy trzy bohaterki połączą siły, aby dać niewdzięcznikowi nauczkę, może wyniknąć z tego mnóstwo zabawnych sytuacji!
Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Inna kobieta oraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich obecnych pań już 24 kwietnia w 16 kinach sieci Cinema City. Cena biletu to
24 zł. Wieczór rozpocznie się o godzinie 19:30.

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Cinema City Arkadia. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując tytuł filmu, który wyświetlany będzie na Ladies Night. Wygrywają maile numer 10 i 25, zwycięzcy otrzymają odpowiedź. Liczy się pierwsza wiadomość od danej osoby. Powodzenia!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--