***KONKURS***

Mamy dla Was egzemplarze wzruszającej autobiografii Henryka Krzoska. Wysyłacie maile (ewa@kulturalnie.waw.pl) z waszym imieniem i nazwiskiem. Wygrywają zgłoszenia numer 2 i 15. Liczy się wyłącznie pierwszy mail od danej osoby!

Powodzenia!

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Henryk Krzosek nie miał łatwego dzieciństwa. Jego ojciec był alkoholikiem, matka zajęta utrzymaniem rodziny nie miała czasu dla dzieci. Wychowała go ulica. Zaczął kraść, trafił do więzienia. Później było jeszcze gorzej: alkoholizm, utrata rodziny, bezdomność.

Pewnego dnia Henryk, kiedy stracił już całą nadzieję, postanowił się zabić. Wszystko zaplanował: ukradł sznur odpowiednio mocny, by nie pękł pod ciężarem jego ciała, a potem poszedł po raz ostatni coś zjeść. I wtedy, niespodziewanie w jego plany wmieszał się Bóg.

Henryk Krzosek – kiedyś bezdomny alkoholik, były więzień, człowiek, którego – jak sam mówi – Pan Bóg znalazł na ulicy. Dziś Henryk, zabiega o to, by jego doświadczenie Boga mogło stać się doświadczeniem innych. Czyni to jako prowadzący katechezy, jako współautor telewizyjnego „Słowa na niedzielę”, czyni to także jako bohater tej książki. Książki o przemianie i nadziei, o wysiłku i łasce.


Serdecznie polecam Państwu autobiografię Henryka Krzoska, która jest wstrząsającym świadectwem nawróconego alkoholika. Jest to historia, która przywraca wiarę w to, że w życiu nigdy nie jest za późno na zmianę.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--