Demokratyczny design w „sercu domu” – IKEA METOD

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę i wprowadziła nową linię mebli kuchennych o nazwie METOD. Firma dopasowała ją do zmiennych, różnorodnych wymagań spółczesnego klienta.

W tym celu w ostatnich latach jej przedstawiciele odwiedzili prawie 5 tys. gospodarstw domowych – na wsi, w małych i dużych miastach. Na ogół są w nich niewielkie kuchnie. Polacy marzą o tym, by były funkcjonalne, przestronne i trwałe. Okazało się, że większość z nich marzy o wyspie kuchennej. IKEA METOD stwarza możliwość jej ustawienia nawet w pomieszczeniu małym (6m2). Ten system mebli dostosowany jest do różnych przestrzeni, potrzeb, stylów życia i budżetów. Ma do zaproponowania kuchnie praktycznie dla każdego. Nowymi, w porównaniu do poprzednich propozycji, rozwiązaniami są: inne, bardziej praktyczne do zestawiania rozmiary modułów, niższe cokoły mebli  i zintegrowane oświetlenie ledowe do witryn i szuflad. METOD oparty jest na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm. Można je dowolnie dobierać i zestawiać. Nadają się do zabudowy kuchni o nietypowych rozmiarach, na poddaszu, tam gdzie są skosy, nierówne kąty itp. System ten pasuje nie tylko o kuchni, modułami METOD można zabudować przestrzeń w całym domu. Daje on wiele możliwości do samodzielnego wykreowania wymarzonych, domowych pomieszczeń.

Tekst i foto: Ewa Balana

 

 

 

 

 

 Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
IKEA Ikea Metodredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--