DŻEM akustycznie

12 kwietnia, zespoł DŻEM wróci do Stodoły i zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej.


Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają nas regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jedną z takich zespołów jest zdecydowanie Dżem. Wkrótce znów zawitają do klubu Stodoła, tym razem, by zaprezentować swój materiał w wersji akustycznej. Mimo swych burzliwych dziejów, zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Choć muzyczna Polska poznała Dżem na początku lat 80 i właśnie na ogół wtedy biorą początek jego biografie, tak naprawdę korzenie grupy sięgają dużo, dużo głębiej. Aż do roku 1973, kiedy to raczej niezobowiązująco grywali ze sobą bracia Beno (gitara basowa) i Adam (gitara) Otrębowie, już nieżyjący Paweł Berger (piano) i Aleksander Wojtasiak (perkusja). W 2001 roku wokalistą został Maciej Balcar, który zadebiutował na albumie 2004.

Tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można już 12 kwietnia w klubie Stodoła.

Bilety w cenie:

przedsprzedaż / miejsca stojące : 55 PLN
przedsprzedaż / miejsca siedzące : 69 PLN
przedsprzedaż / balkon : 79 PLN
w dniu koncertu / miejsca stojące : 65 PLN
w dniu koncertu / miejsca siedzące : 79 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując nazwę zespołu. Czekamy dziś (11 kwietnia), wygrywają maile numer 10 oraz 25. Powodzenia!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--