Dziedzictwo przodków Surena Cormudjana, najnowsza, brawurowa postapokalipsa w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

 

Najnowsza postapokalipsa wydawnictwa Insignis, opublikowana w ramach projektu Uniwersum Metro 2033 przenosi czytelnika do Kaliningradu, tuż przy granicy z Polską.

Na tych niegdyś niemieckich ziemiach ocaleli nieliczni. Ich trudnej egzystencji w zniszczonym świecie zagraża dodatkowo bliskość Bałtyku – w jego głębinach skorodowały zatopione niegdyś arsenały broni chemicznej i biologicznej, uwalniając śmiercionośne wyziewy. Ale od morza nadciągnie też inne niebezpieczeństwo… Przybysze, w imię dziedzictwa przodków, gotowi są nieść śmierć i zniszczenie.

Witajcie w mrocznych, skrywających tajemnice III Rzeszy podziemiach Kaliningradu!

Zapraszamy do lektury i odsłuchania fragmentu w niepowtarzalnej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Linki do fragmentów audio:

Fragment 1

http://youtu.be/ACuhwRUM8GQ

Fragment 2

http://youtu.be/nRioOmZTqnQ

Fragment 3

http://youtu.be/YxC_Xon_Nus

 

 

 

 

 KULTURALNIE.WAW.PL MA DLA WAS KSIĄŻKI DO WYGRANIAŻeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "konkurs - Dziedzictwo przodków", a w treści imię, nazwisko i login z kulturalnie.waw.pl.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--