Prezentujemy Wam zestawienie nowej muzyki popularnej i niepopularnej. Wszystko świeżutkie i godne odsłuchania. Zobaczcie co szumi na mieście.

 

Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla zespołu VIDEO „Dobrze, że jesteś”.

 

To pierwszy singiel promujący trzeci album zespołu „Ej!”, którego premiera odbędzie się w drugiej połowie bieżącego roku. Teledysk do utworu „Dobrze, że jesteś” powstał przy współpracy z osobami głuchymi, tworzącymi akcję Młodzi Migają Muzykę.

Teledysk można zobaczyć tu:


 


Premiera nowej płyty Tego Typa Mesa - "Trzeba było zostać dresiarzem" już 18 kwietnia. Będzie to płyta wzbogacona o 150 stron felietonów Mesa, wydana w formie książki. Będzie to również jedna z najbogatszych i najbardziej różnorodnych muzycznie rapowych płyt 2014 roku - do współpracy zaproszono między innymi Olafa Deriglasoffa, Andrzeja Dąbrowskiego, czy Skubasa. Listę gości czwartego solowego krążka Typa dopełniają jeszcze m.in. Dj.Eprom, puzonista Michał Tomaszczyk, trębacz Piotr Schmidt oraz pianista Zbigniew Jakubek.

A tutaj pierwszy teledysk:


 

PREMIERA KLIPU zespołu MIKROMUSIC do piosenki „ZA MAŁO”- jednego możesz być pewny, to będzie mocne doznanie i nie pozostaniesz obojętny.


Teledysk do piosenki "Za mało", która pochodzi z albumu „Piękny koniec”, obraz to codzienności , której nie chcesz widzieć i do której nie chcesz się przyznawać.


Zobacz klip: 

LOKA „D.N.A.”

”D.N.A.” kolejny tydzień jedną z trzech najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich stacjach muzycznych!


Nowym singlem 'D.N.A.' zespół LOKA po raz kolejny udowadnia, że ma świetne, przebojowe geny. Najnowsza piosenka to propozycja na nadchodzące słoneczne dni. HIT LATA 2014!

 

Zobacz klip:


 Drugi singiel zespołu Eric Shoves Them In His Pockets z LP Walk It Off!

Warszawskie trio Eric Shoves Them In His Pockets publikuje swój drugi singiel “Dive Into” z debiutankciego LP, “Walk It Off” (Thin Man Records, 10/2013). Teledysk do piosenki stworzyła para młodych polskich fotografów mieszkających w Indonezji, inspiracje czerpiąc ze swojego nowego, bezpośredniego otoczenia oraz licznych podróży po tym kraju.

Zobacz:


 

 

Wybrała i przesłuchała: Ewa Ratyńska


Kategoria: Recenzje muzyczne | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--