To jeszcze nie koniec imprezowania

Pepsi organizuje najbardziej zmiksowaną imprezę w Warszawie!

Oficjalnie już po karnawale, ale dla prawdziwych warszawskich imprezowiczów Pepsi przygotowała coś specjalnego - 5 podwójnych zaproszeń na event Miks Show! Podczas imprezy wystąpi fenomenalny duet barmański Flair Factory znany m.in. z „Mam Talent”, zaśpiewa Georgina Tarasiuk, a na perkusji zagra Tomek Torres z Afromental. Co zrobić, aby zdobyć zaproszenie? Przede wszystkim wykazać się kreatywnością!

Miks Show odbędzie się w środę 19 marca w stołecznym klubie Platinium przy ul. Aleksandra Fredry 6. Start o godzinie 21.00. Wrażeń na pewno nie zabraknie! Flair Factory pokażą jak miksować pyszne i orzeźwiające drinki. Pod ich profesjonalnym okiem, w ramach Akademii Miksologii, a także zgodnie z ideą „Wymyśl swój Miks” będzie można zgłębić sekrety miksowania i nauczyć się jak przygotowywać oryginalne miksy dla siebie i znajomych. O klimat zadba DJ NOZ, który jest członkiem ekipy Wielkiego Joł, a imprezę uświetni Georgina Tarasiuk, znana także jako Gina. W plebiscycie publiczności, wygrała 10-lecie „Szansy na Sukces”, pokonując m. in. Kasię Stankiewicz, Tomka Makowieckiego czy Justynę Steczkowską. Zagra również genialny, perkusista zespołu Afromental, Tomek Torres. O wrażenia smakowe uczestników zadbają barmani, którzy przygotują smaczne drinki. Każdy kto da się sfotografować na celebryckiej ściance otrzyma kolorową ramkę ze zdjęciem i przepisami na drinki, ale to nie wszystko! Uczestników Miks Show czeka jeszcze kilka innych niespodzianek.

 

Dodatkowo ciekawe przepisy i inspiracje do miksowania, prosto od profesjonalnych barmanów, można znaleźć także na stronie: www.wymyslswojmiks.pl

KULTURALNIE.WAW.PL MA DLA WAS PODWÓJNE ZAPROSZENIA


Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "konkurs - Milk Show", a w treści imię, nazwisko i login z kulturalnie.waw.pl.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--