PREMIERA gry planszowej „Pociągi” zbliża się wielkimi krokami a my wraz z wydawnictwem FoxGames mamy dla Was z tej okazji niezwykły konkurs.

Gra znana jest na świecie pod nazwą „TransEuropa”. W wielu krajach zdobyła ogromną popularność, czego dowodem są zdobyte nagrody: „Najlepsza Gra Rodzinna” w Rosji i „Najlepsza Gra Planszowa” w Austrii. Teraz przyszedł czas na polską edycję tej wspaniałej gra. „Pociągi” pojawią się w Polsce w maju.

 

 

Podczas gry budować będziemy na planszy połączenia kolejowe pomiędzy miastami Europy. Na kartach używanych podczas gry przedstawione będą symbole miast. Na przykład karta Berlina przedstawiać będzie Bramę Brandenburską, karta Paryża wieżę Eiffla, a na karcie Rzymu znajdzie się ilustracja Koloseum. I tutaj dotarliśmy do pytania konkursowego: co Waszym zdaniem powinno znaleźć się na karcie Warszawy? Jakiemu budynkowi, pomnikowi lub innemu obiektowi Warszawy należy się miano symbolu miasta?

 

Swoje propozycje wysyłajcie na adres marta@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując FoxGames, a w treści maila uzasadnienie wyboru (maksymalnie 5 zdań). Najlepsze naszym zdaniem odpowiedzi nagrodzimy dowolnie wybraną grą od FoxGames. Na Wasze maile czekamy od soboty 15 marca od 18.00 przez 2 tygodnie (do soboty 29 marca, godziny 18.00). Zwycięzcy otrzymają maila z prośbą o podanie danych do wysyłki w niedzielę 30 marca przed godziną 18.00. Powodzenia!:) 

 

 


 

 

 

Nagrody ufundowało wydawnictwo FoxGames.

 

Więcej informacji o grach planszowych: www.facebook.com/FOXGAMESpl.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--