Lao Che i Pink Freud

 

JAZZOMBI!E

 

8 marca

Klub Stodoła


 

 

DRODZY! Mamy dla Was dwie pojedyncze wejścówki na koncert! Na maile (ewa@kulturalnie.waw.pl) z imieniem i nazwiskiem czekamy do 14:00 (7 marca). Wygrywa zgłoszenie numer 14 i 29.

Wyniki ogłosimy po 16:00:)

POWODZENIA!

 

8 marca w Klubie Stodoła zagrają zespoły Lao Che i Pink Freud!

 

Lao Che i Pink Freud ruszają tej wiosny w niezwykłą trasę koncertową! Poza autorskimi setami obu grup, fajni będą mieli również niepowtarzalną okazję, aby przekonać się, co powstanie z tej zaskakującego połączenia obu zespołów! Alternatywne, ciągle poszukujące swojego brzmienia Lao Che i jazz grany z punkowym pazurem w wykonaniu Pink Freud, spotkają się na jednej scenie już w marcu!

 

Lao Che powstało w Płocku w 1999 roku. W 2005 roku zespół wydał singiel Czerników, promujący album Powstanie Warszawskie. Sukces płyty zaprowadził grupę na scenę Przystanku Woodstock, gdzie już rok później zdobyła nagrodę Złotego Bączka. Ostatni album studyjny Lao Che wydał w październiku 2012 roku. Promowały go single Zombie i Dym.

 

Pink Freud to założony w Gdańsku zespół jazzowy. Na swoim koncie ma osiem studyjnych albumów, z których ostatni Horse & Power, został wydany w maju 2012 roku.   

 

Lao Che i Pink Freud podczas trasy JAZZOMB!E będzie można zobaczyć w Stodole juz 8 marca!

 

Bilety w cenie: 49/ 69 pln – przedsprzedaż oraz 56/ 76 pln w dniu koncertu,

 

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).

 

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

 


 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--