"Miłość, zaufanie, piękno, szczerość, otwartość, autentyczność – wszystko to są aspekty kobiecości i są dużo potężniejsze niż te, którymi obdarzeni zostali mężczyźni.” Osho

 

 

24h Kobiecości

www.24hkobiecosci.pl

Prezent dla kobiet i od kobiet.

8 marca, w międzynarodowym Dniu Kobiet, Polki w całym kraju uzyskają dostęp do niezwykłych materiałów przygotowanych specjalnie dla nich przez dwadzieścia cztery kobiety. Dziennikarki, pisarki, artystki, coachowie i trenerki ds. seksualności podzielą się swoimi refleksjami na temat kobiecości oraz siły, która w nas drzemie.

 

Wszystko po to, by zainspirować odbiorczynie do powrotu do swojego emocjonalnego domu i do swojej natury. By w zgodzie z nią rozwijać się w życiu osobistym i zawodowym oraz jeszcze bardziej świadomie budować swoje szczęście. Padną ważne pytania, odkryjemy nowe techniki medytacyjne, otworzymy się na narzędzia potrzebne do tego, by efektywnie i radośnie osiągać nasze życiowe cele.

 

W świecie, który stawia nacisk z jednej strony na pośpiech, hałas, konkrety, kierunek i terminy, a z drugiej na rygorystyczne diety, nierealistyczne sylwetki kobiet i wulgarność zamiast zmysłowości, coraz słabsza staje się nasza kobieca energia. Coraz częściej czujemy się zagubione, doświadczamy wewnętrznych konfliktów, ignorujemy naszą intuicję i przestajemy się dobrze czuć we własnej skórze.

 

Brakuje nam przestrzeni do zwykłego bycia. Do słuchania siebie, do czerpania energii ze sztuki i z natury. Coraz słabsza staje się nić połączenia między naszymi sercami, ciałami i głowami, która jest wyznacznikiem poczucia równowagi
i spełnienia w naszym życiu.

 

Wraz z pozostałymi uczestniczkami projektu, chcemy stworzyć naszym odbiorczyniom taką przestrzeń. Przez całą dobę, co godzinę, zapisane na specjalny newsletter kobiety będą dostawać jeden 3-5-minutowy filmik. Każdy z nich nakręcony zostanie przez inną współautorkę, pomoże spojrzeć na kobiecość pod innym kątem oraz zainspiruje odbiorczynie do nowych refleksji i do podjęcia działania.

 

 

 

Niech tegoroczny Dzień Kobiet będzie świętem kobiecości, naszej wewnętrznej siły i energii, dzięki którym ten świat staje się piękniejszy i pełen harmonii.

 

 

 

 

 

 

AUTORKI PROJEKTU

 

Inicjatorka i założycielka

 

Magda Bębenek – 26-letnia podróżniczka, tancerka, miłośniczka przygód dużych i małych. Inspiratorka i autorka cyklu książek “Polka potrafi” (premiera drugiej książki “Życie zaczyna się po czterdziestce!”
– 19 maja 2014).

 

Inicjatorka i twórczyni projektów aktywizujących kobiety i ich marzenia.
Obecnie, na potrzeby swoje oraz przyszłych projektów, Magda zgłębia zagadnienia związane z Kobiecością, szamanizmem i pracą z własną energią.

 

www.magdabebenek.pl

 

 

 

Kobiety, które już teraz współtworzą

 

Nieustannie potwierdzane są kolejne nazwiska Współtwórczyń projektu. Przewidywane jest zgromadzenie około 30 unikalnych nagrań. 24 z nich zostaną wybrane na dzień premierowy projektu, pozostałe wypuszczane będą po jednym tygodniowo, po 8 marca 2014.

 

Luna Barbara Mierzewicz - Nauczycielka tantry, masażystka i uzdrowicielka tantryczna, terapeutka seksualności i relacji intymnych.

 

Klaudia Tolman - Trenerka myślenia wizualnego, ryślicielka, ilustratorka, sketchnoterka.

 

Klaudia Pingot - Trenerka rozwoju osobistego, autorka bestsellera „SpecBabka” oraz oczekiwanej pozycji „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, autorka programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.

 

Katarzyna Majak – Twórczyni projektu „Kobiety Mocy” zajmująca się kwestiami szamanizmu i Kręgów Kobiet.

 

Dagmara Gmitrzak - Trenerka rozwoju osobistego, socjolog, dziennikarka, autorka 3 książek.

 

Kasia Żbikowska – Trenerka biznesowa, autorka bestsellerów na temat map myśli, inspirująca i kreatywna mówczyni.

 

Elżbieta Dąbrowska – Trenerka jogi uśmiechu, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia.

 

Sonya Alicja Bednarek – Twórczyni projektu Namiętna Obecność.

 

Patrycja Załug – Właścicielka Instytutu Przemiany, współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu.

 

Anna Twardowska – Psychoterapeutka i masażystka Ma-uri, założycielka Matariki - domu twórczej pracy z ciałem i duszą.

 

Kinga Ślużyńska - Trenerka rozwoju osobistego, psycholog, trenerka specjalizująca się we wzmacnianiu poczucia własnej wartości i prawdziwej pewności siebie.

 

Anna Kosińska – Twórczyni programu coachingu Kobieca pełnia.

 

Natalia Miłuńska – Twórczyni portalu Miesiączka.com, uczestniczka Kręgów Kobiet.

 

Agata Loewe – Twórczyni projektu „Pozytywna seksualność”, trenerka ds. seksualności.

 

Karo Aquabal Sex coach i trenerka w obszarze samorozwoju i życia seksualnego.

 

Joanna Łukaszewicz-Bernady – Twórczyni i trenerka Living Dance Form –metody rozwoju osobistego poprzez ruch i ciało.

 

Kamila Jankowska - Trenerka rozwoju osobistego, współtwórczyni ElementsWork™, Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, terapeutka manualna.

 

Betty Q – Propagatorka i inicjatorka burleski w Polsce, pomaga kobietom odkrywać to, co w nich siedzi za pomocą tańca i performance.

 

Voca Ilnicka – Założycielka portalu Seksualność Kobiet.

 

Anea Szewczyk – Pieśniarka poruszająca w swej sztuce tematy Kobiecości.

 

Lena Kałużna – Założycielka projektu Kobieca Perspektywa.

 

Małgorzata Smoczyńska – Założycielka Akademii Kobiet Sukcesu i portalu Życie pełne możliwości.

 

Dagmara Skalska – Inicjatorka projektu Pozytywna Egoistka.

 

Kasia Łuczak -  Instruktorka malowania intuicyjnego Vedic Art,  współtwórczyni Kuźni Zdrowia.

                                              

www.24hkobiecosci.pl

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--