BRACIA FIGO FAGOT

21 i 22 lutego 2014

Klub Stodoła
*** KONKURS***

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na koncert Braci Figo Fagot (22 luty). Na maile (ewa@kulturalnie.waw.pl) z imieniem, nazwiskiem czekamy od 15.00 do 16:00 (21 luty).

Po wyprzedanym koncercie 5 października, Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w Stodole! Koncerty zespołu odbędą się 21 i 22 lutego, co jest doskonałą wiadomością nie tylko dla tych, dla których biletów zabrakło, ale także dla tych, którzy bawili się wyśmienicie i mają chęć na powtórkę.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii.

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości.

Album zawiera utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już prawie 9 milionów użytkowników kanału Youtube.

Zespół nieprzerwanie koncertuje, a frekwencja podczas koncertów bije rekordy!

5 października odbyła się premiera najnowszego krążka kapeli, zatytułowanego Eleganckie Chłopaki. Poza dostępnymi już do odsłuchania online pięcioma przebojami, Bracia Figo Fagot przygotowali siedem zupełnie nowych utworów, które jak zawsze wzbudzą wiele kontrowersji, wzburzą Wasze szare komórki i porwą Wasze nogi na parkiet.Skład zespołu:

Figo - Fabian Barłoś (Piotr Połać) - vocal, teksty

Fagot - Szymon Filip Barłoś (Bartosz Walaszek) - keyboard, vocal, teksty

Bartosz Walaszek - jeden z założycieli amatorskiego zespołu filmowego ZF Skurcz, czego owocem jest pełnometrażowy film Bułgarski Pościkk, oraz założyciel zespołu GIT Produkcja, pod którego szyldem powstały kultowe dziś produkcje takie jak Wściekłe Pięści Węża i Sarnie Żniwo.Miejsca stojące: 35 pln w przedsprzedaży, 42 pln w dniu koncertu

Miejsca siedzące na balkonie: 55 pln w przedsprzedaży, 62 pln w dniu koncertu

do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--