„My, mamy odpoczywamy” z Familie.pl w kinie Luna

8 lutego portal Familie.pl zaprosił warszawianki do kina Luna na kolejne spotkanie z cyklu „My, mamy odpoczywamy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a ukoronowaniem imprezy był pokaz filmu pt. „Molier na rowerze”

Famile pl. to portal społecznościowy tworzony przez i dla rodziców. W Konkursie Polski Internet 2010 zdobył statuetkę dla Najlepszej Strony Internetowej. Od kilku miesięcy jest organizatorem akcji „My, mamy odpoczywamy”. Spotkania, organizowane z myślą o kobietach – mamach, odbywają się cyklicznie w Warszawie i Olsztynie. Jest to okazja dla pań do oderwania się od codziennych obowiązków i wygospodarowania czasu tylko dla siebie. Podczas spotkań w kinie mają one możliwość skorzystać z porad kosmetyczki, dietetyczki, czy stylistki, zdobyć atrakcyjne nagrody w ciekawych konkursach i obejrzeć film na dużym ekranie. Podczas ostatniego warszawskiego spotkania było podobnie. Jak zawsze na uczestniczki czekał poczęstunek – tym razem bardzo dietetyczny i zdrowy. Rozdano mnóstwo nagród w konkursach, m.in.: kosmetyki firmy Oriflame i vouchery do centrum rozrywki Hulakula. Wskazówek dotyczących ubioru udzielała paniom stylistka Anna Lewandowska. Uczestniczki mogły również skorzystać z usług i porad manikiurzystki, brafitterki i dietetyczki. Po części poradniczo-konkursowej przyszedł czas na część kulturalno-artystyczną: projekcję filmu pt. „Molier na rowerze” w reżyserii Philippe Le Guay’a. Po niej, na zakończenie każda z pań otrzymała prezenty od sponsorów.

Portal Familie.pl zaprosi wkrótce na kolejne spotkania z cyklu dla mam. Więcej informacji na www.familie.pl


Tekst i foto: Ewa Balana

 Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--