Kino Luna i Kongres Kobiet zapraszają na "Oczami Kobiet"


"Oczami Kobiet" to cykl filmów, który przybliża widzom świat widziany z kobiecej perspektywy. Prezentowane w nim tytuły poruszają tematykę, którą często pomija kino męskie.

W najbliższy piątek 7 lutego zaprezentujemy film "Sierpień w hrabstwie Osage", kino po mistrzowsku zrealizowane i zagrane przez wybitne aktorki, w rolach głównych brawurowa Meryl Streep w pojedynku aktorskim z Julią Roberts (obie nominowane do Oscara). Film pokazuje trudną relację matki i jej trzech dorastających córek, które opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości. Pewnego dnia powracają, by zmierzyc się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody w rodzinie.

Po seansie zapraszamy na spotkanie z Hanną Samson psycholożką, pisarką, dziennikarką.

Kino Luna piątek godzina 18:30, bilety w cenie: 17zł - ulgowy, 20zł - normalny i 15zł z Kartą Lunatyka.


Kolejne spotkanie z cyklem "Oczami Kobiet" 21 lutego, projekcja filmu "Hannah Arendt".


 

Drodzy! Mamy dla Was  podwójne wejściówki na "Sierpień w hrabstwie Osage" ( 7 lutego, 18:30, Kino Luna). Na maile(ewa@kulturalnie.waw.pl) z imieniem, nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie:
Meryl Streep czy Julia Roberts? Czekamy do godziny 18:00 (04.02.2014). Pozdrowienia!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--