Filmowy Sylwester z Wilkiem z Wall Street oraz największymi przebojami mijającego roku w Multikinie!


Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tą wyjątkową noc w tak samo wyjątkowym miejscu. Kinomaniacy podczas Sylwestra 2013 będą mogli obejrzeć przedpremierowo „Wilka z Wall Street” oraz dwa największe hity mijającego roku.


Imprezę rozpoczniemy od przedpremierowego pokazu jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku „Wilk z Wall Street”, filmu w reżyserii Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio w roli głównej. „Wilk z Wall Street” opowiada historię wzlotu i upadku Jordana Belforta, dwudziestokilkuletniego multimilionera z Wall Street. Po przywitaniu Nowego Roku na uczestników Sylwestra w Multikinie czekają największe hity filmowe 2013 roku. Po północy widzowie zobaczą komedię „Millerowie”, w której okradziony z towaru diler David musi w ramach zadośćuczynienia przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Pomysłem na to jest zorganizowanie wymyślonej rodziny. Na zakończenie imprezy zostanie wyemitowany „Wyścig”, czyli prawdziwa, wciskająca w fotel historia rywalizacji dwóch najlepszych kierowców F1 w historii – Nikiego Laudy i Jamesa Hunta.


Sylwester 2013 odbędzie się w 12 kinach sieci Multikino. W każdym kinie Sylwester ma inną formułę: filmową lub taneczno–filmową.


Repertuar Sylwestra 2013 w Multikinie:


 • „Wilk z Wall Street” – przedpremierowo

 • „Millerowie”

 • „Wyścig”


Na powitanie Nowego Roku zapraszamy do Multikina:


 • Bydgoszcz

 • Gdańsk

 • Kraków

 • Poznań 51

 • Poznań Malta

 • Rumia

 • Rzeszów

 • Warszawa Targówek

 • Warszawa Ursynów

 • Warszawa Złote Tarasy

 • Wrocław Arkady Wrocławskie

 • Zabrze


Sylwester filmowy z welcome drinkiem i szampanem o północy: Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań Malta, Rumia, Rzeszów, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy


Sylwester taneczno–filmowy z welcome drinkiem, szampanem o północy, cateringiem i imprezą przy muzyce granej przez DJ’a: Kraków, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy (VIP), Wrocław Arkady Wrocławskie, oraz Zabrze


Sponsorzy: Coca-Cola, Cappy

Patroni: 4Fun.TV, Stopklatka.pl, Polska The Times, Naszemiasto.pl, Mediarun.pl, Warsaw Insider


Ceny biletów:

 • Bydgoszcz, Rzeszów, Rumia, Poznań Malta: 70 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia, 90 zł od 20 grudnia

 • Gdańsk, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów: 90 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 110 zł od 20 grudnia

 • Zabrze: 120 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 140 zł od 20 grudnia

 • Kraków, Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań 51: 140 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 170 zł od 20 grudnia

 • Warszawa Złote Tarasy: 100 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 120 zł od 20 grudnia za sylwester Filmowego z Welcome Drinkiem i Szampana oraz 270 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia oraz 320 zł od 20 grudnia za Sylwestra VIP.


Szczegółowe oferty Sylwestra 2013 w poszczególnych Multikinach można znaleźć na stronie www.multikino.pl

 


Informacje o filmach:„Wilk z Wall Street” – przedpremierowo!

Reżyseria: Martin Scorsese

Scenariusz: Terence Winter

Obsada:

Leonardo DiCaprio – Jordan Belfort

Margot Robbie – Naomi Lapaglia,

Matthew – McConaughey – Mark Hanna,

Jonah Hill – Donnie Azoff,

Cristin Milioti – Teresa Petrillo,

Jon Bernthal – Brad i inni


Opis filmu: Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.


„Millerowie”

Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, Dan Fybel, John Morris, Rich Rinaldi

Obsada:

Jason Sudeikis           

Jennifer Aniston

Emma Roberts

Will Poulter

Ed Helms          

Kathryn Hahn          

Molly C. Quinn


Opis filmu:  David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan


„Wyścig”

Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Peter Morgan

Obsada:

Chris Hemsworth - James Hunt          

Daniel Brühl - Niki Lauda           

Alexandra Maria Lara - Marlene Lauda          

Olivia Wilde - Suzy Miller          

Natalie Dormer - Gemma, pielęgniarka          

Christian McKay - Alexander Hesketh          

Alessandro De Marco - Daniele Audetto          

Antti Hakala - Hans-Joachim Stuck


Opis filmu:  Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta, to najbardziej oczekiwany film roku. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth - Avengers) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl – Bękarty wojny) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich prawdziwą historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard (Piękny umysł, Kod da Vinci), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana (Frost/Nixon, Królowa).
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
multikino sylwester 2013redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--