PRZEGLĄD FILMÓW EROTYCZNYCH w Kinie Praha! 

 

Wraz z nadchodzącą mroźną zimą Kino Praha zaprasza na rozgrzewający Przegląd Filmów Erotycznych. W dniach od 13 do 15 grudnia zapraszamy miłośników nieszablonowego kina na zmysłowe filmowe doznania. W ramach przeglądu pokażemy na dużym ekranie odważne i kontrowersyjne filmy erotyczne ostatnich lat, w tym również klasyki tego gatunku. Bilety tylko 11zł!

 

W dniach od 13 do 15 grudnia br. zapraszamy do Kina Praha na Przegląd Filmów Erotycznych. Pokażemy  odważne, zmysłowe oraz kontrowersyjne filmy erotyczne ostatnich lat, w tym również klasyki tego gatunku. Podczas filmowej erotycznej podróży widzowie będą mogli przypomnieć sobie niezapomniane „Ostatnie Tango w Paryżu”, które w czasie swojej premiery wywołało skandal z powodu śmiałych scen erotycznych (we Włoszech wszystkie kopie oficjalnie zniszczono i zakazano dystrybucji filmu),  by następnie móc przenieść się do „28 pokoi hotelowych”, gdzie „bez zobowiązań” spotykać się będzie dwoje nieznajomych. Tajemnice męskiej i kobiecej seksualności przedstawi z kolei Małgorzata Szumowska w „Sponsoringu”, w którym poznamy historie dwóch studentek, które przez aspirację do lepszego życia sprzedają swoje ciało. Zobaczymy rówież „Dziennik nimfomanki”,  ekranizację bestsellerowego pamiętnika, który przedstawia doświadczenia pięknej, uzależnionej od seksu Francuzki oparte na autobiograficznej powieści Valérie Tasso. W ramach przeglądu zobaczymy również kontrowersyjny „Wstyd” Steve’a McQueena i poznamy historię Brandona, który nie potrafi zapanować nad miotającymi nim żądzami. Nie zabraknie również kontynuacji kultowego erotycznego thrillera ze słynną rolą Sharon Stone - „Nagi instynkt 2”, w którym poznamy niebezpieczną Catrine Tramell i jej uwodzicielski wpływ na mężczyzn. W kontrowersyjnym filmie „9 songs” zobaczymy bardzo odważne sceny erotyczne w tle rockowej muzyki. Reżyser Winterbottom ukazuje portret fizycznej miłości we współczesnym świecie. Natomiast w „Love Sick - niebezpieczne związki” prześledzimy miłosną historię dwójki nastolatek Kiki i Alex i ich burzliwego związku.

W ramach przeglądu będzie można również zobaczyć film nagrodzony Złota Palmą na tegorocznym Festiwalu w Cannes - „Życie Adeli - rozdział 1 i 2” - odkrywający intymne sekrety miłości lesbijskiej. Zapraszamy miłośników odważnego kina do Kina Praha na niezapomniane seanse. Bilety tylko 11 zł!

 

Zapraszamy na Przegląd Filmów Erotycznych do Kina Praha! 

 

PROGRAM PRZEGLĄD FILMÓW EROTYCZNYCH

Cena biletu – 11 zł

Na pokazy nie obowiązują rezerwacje. 

 

13 grudnia (piątek):

godz.18.00 - Dziennik nimfomanki 

godz.19.50 - Sponsoring 

godz.21.30 - Życie Adeli - rozdział 1 i 2


 

14 grudnia (sobota):

godz.18.00 - Wstyd 

godz.20.00 - 9 songs 

godz.21.45 - Ostatnie Tango w Paryżu 

 

15 grudnia (niedziela):

godz.18.00 - Love Sick – niebezpieczne związki

godz.19.40 - 28 pokoi hotelowych

godz.21.00 - Nagi Instynkt 2

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten przegląd! Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując nazwę wydarzenia. Czekamy dziś (13 grudnia) od 9.30 do 11.00, zwycięzcy otrzymają odpowiedź przed 12.00. Powodzenia!:)Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--