INDIOS BRAVOS

14 GRUDNIA 2013

KLUB STODOŁA

 


Po niezwykle udanym kwietniowym koncercie, zespół Indios Bravos ponownie zagości na naszej scenie! Muzycy odwiedzą nas w połowie grudnia, prezentując nie tylko swój dotychczasowy dorobek, ale także materiał z najnowszego krążka, nad którym obecnie pracują.

Historia zespołu sięga do roku 1997, kiedy to Piotr Banach, założyciel grupy Indios Bravos, a wcześniej Hey, poznał wokalistę Piotra ‘Gutka’ Gutkowskiego, powiązanego wcześniej ze środowiskiem hip-hopowym. Zespół ma na koncie pięć albumów studyjnych, a kolejny jest w drodze. Ich muzyka to mieszanka reggae i bluesa, doprawiona rockowymi klimatami. Mamy nadzieję, że kolejny raz Indios Bravos wypełni Stodołę ciepłem jamajskich brzmień i rozgrzeją nas w ten zimowy wieczór.

 

Bilety w cenie: 40 pln - przedsprzedaż oraz 47 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, oraz tytuły 5 piosenek zespołu. Czekamy dziś (12 grudnia) od 10.00 do 12.00, wylosowani zwycięzcy otrzymają odpowiedź przed 14.00. Powodzenia!

 


 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
indios bravos koncerty warszawa stodołaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--