Znajdź idealnego pracodawcę podczas Dni Kariery


Targi pracy, praktyk i staży po raz kolejny w Warszawie!


Szukasz pracy, płatnej praktyki lub stażu? Nie wiesz gdzie uzyskać konkretne informacje i pomoc? Nie lubisz wertować gazet czy przeszukiwać internetu, aby znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę? Już 24 i 25 października w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery­ największych targów pracy praktyk i staży w Polsce.


Przyjdź 24 i 25 października do Szkoły Głównej Handlowej na Dni Kariery. Od godziny 9 do 16 będziesz miał niepowtarzalną okazję na zapoznanie się z procesem rekrutacji w najbardziej cenionych i znanych firmach w Polsce. Dowiesz się, jakie przedsiębiorstwa poszukują pracowników i jakich wymagają kwalifikacji.


W tym roku po raz pierwszy jesienna edycja Dni Kariery® będzie trwała 2 dni! 24 października to dzień kierowany do branży finansowej oraz IT, natomiast 25 października to dzień dedykowany branży FMCG oraz handlowej.


Koniecznie zabierz ze sobą CV. Uwzględnij w nim przede wszystkim swoje wykształcenie i zdobyte doświadczenie, którym może zainteresować wybranego przez Ciebie pracodawcę oraz przygotuj listę pytań do potencjalnych pracodawców.


Jesteś ciekawy jakie firmy pokażą się podczas Dni Kariery® na SGH? Już teraz możesz sprawdzić listę wystawców na stronie internetowej www.dnikariery.pl


Targi organizowane są przez międzynarodową organizację studencką AIESEC w 9 największych ośrodkach akademickich w Polsce od 20 lat. Bierze w nich udział co roku ponad 60 000 studentów i około 250 firm, co czyni to wydarzenie największym tego typu w Polsce. AIESEC to międzynarodowe stowarzyszenie studentów, działające w ponad 124 krajach na całym świecie i liczące ponad 80 000 członków. Co roku organizuje około 6 000 zagranicznych praktyk dla studentów, umożliwiając młodym ludziom odkrywanie oraz rozwój własnego potencjału.


 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--