Przyjemne z pożytecznym: warsztaty językowe AIESEC University

 

28 października 2013 roku ruszają warsztaty językowe AIESEC University. Kursy prowadzone będą przez native speakerów, pochodzących z przeróżnych części świata. Warsztaty zaskakują swoją niekonwencjonalnością: uczestnicy będą mieli okazję spędzić czas z prowadzącymi również po zajęciach. Co ciekawe, całe przedsięwzięcie organizowane jest przez... studentów.

 

AIESEC University oferuje dużo więcej, niż typowe szkoły językowe. Poza akcentem, niemożliwym do wyłapania od zwykłego magistra kierunku lingwistycznego, uczestnicy będą mieli możliwość mówić tak, jak obcokrajowiec na co dzień. To również jedyna w swoim rodzaju okazja, by mieć kontakt z innymi kulturami, nie wyjeżdżając z Polski.

 

- Atmosfera zajęć była energetyzująca. Prowadzący nie pozwalał nam się nudzić nawet przez

sekundę. Co najważniejsze – nie zachowywał się jak nauczyciel wprowadzający rygor i dyscyplinę na zajęciach. Często sugerował, byśmy to my, uczestnicy, decydowali o czym chcemy rozmawiać, co było niezaprzeczalną zaletą tego kursu - powiedziała Magda, uczestniczka poprzedniej edycji AIESEC University.

 

Warsztaty AIESEC to także szansa na poszerzenie międzynarodowych znajomości. Prowadzący są otwarci na wszelkiego rodzaju spotkania również po zajęciach: wspólne imprezy, wyjścia na kawę, czy do kina, to codzienność uczestników AIESEC University.

 

Nauczający są kreatywni, na zajęciach nie wieje nudą jak na lekcjach w szkole. To młodzi

wykwalifikowani ludzie z pasją. Jednak warsztaty to nie tylko zabawa - to głównie edukacja prezentowana w przyjazny sposób.

 

Cały kurs trwa 2 miesiące: zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5h.

Do wyboru mamy 8 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania: angielski, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, chiński i arabski.

 

W celu zapisanie się na warsztaty odwiedź stornę: www. learnbyplay.pl

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--