Uwielbiacie dobrą rozrywkę? Jesteście głodni przygody?

Specjalnie dla Was „Klopsiki kontratakują”!

Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.

Maszyna produkująca żywność z wody? Czemu nie? Wszyscy miłośnicy dobrych animacji od razu odpowiedzą jaki był tego skutek.  Deszcz cheeseburgerów, góry lodów pistacjowych, spadające z nieba spaghetti i, ścigająca pizza  ...  A to tylko nieliczne przysmaki, które spowodowały niezwykłe zjawiska meteorologiczne w filmie „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. 

Czy maszyna na pewno została zniszczona przez głównego bohatera ? Okazuje się, że nie.  Nadal działa. Los świata znów spoczywa w rękach Flinta, ponieważ jego wynalazek produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.  Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić. Czy to się uda?

Mamy szczęście. Możemy to sprawdzić i znów spotkać się z bohaterem filmu, wynalazcą, którego pomysły czasem się sprawdzają, a czasem nie za bardzo. 

Zapraszamy do smakowitej zabawy do:

CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82), w sobotę 12 października od godz. 12.00 do 19.00.

Włączcie się w wir pysznej rozrywki. Każdy nienasycony smakosz znajdzie coś dla siebie.

Tak jak Flint spróbujmy przepłynąć śniadaniowe bagna, przejść papudzunglę czy przebyć cukierkową górę.  To nic trudnego. To bułka z ciastem. I możliwość wygrania ciekawych nagród.

Porwie nas istne tornado gier i zabaw.

Będziemy mieli okazję tworzyć z balonów przedziwne postaci, które pojawiły się za sprawą maszyny Fliinta. Będziemy robić m.in. takodyle, szympagrysy, hipomniaki czy takobestię.

Zarówno dzieci jak i rodzice, w specjalnie zrobionej na tę okazję strefie filmowej,  będą mogli przypomnieć sobie film „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.  Na pewno zgłodnieją po obejrzeniu spadających z nieba ton wybornego jedzenia. Na to też mamy rozwiązanie. Zadbamy o ukojenie burzy kubków smakowych. Wszystkich głodnych kolejnych wrażeń zapraszamy do  wyjątkowej strefy kulinarnej.

W strefie tej wcielimy się nie tylko w kucharzy, ale i w naukowców. W trakcie imprezy do dyspozycji dzieci i rodziców oddana będzie strefa kulinarna, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza będą mogli wdrożyć się w tajniki przyrządzania zmutowanych ciastek czy lodów. Puścić wodze fantazji w dekorowaniu zrobionych przez siebie lizaków.

Nie będzie to tylko zwykłe gotowanie.  Flint jest niezwykłym naukowcem, dlatego my też wprowadzimy dzieci w świat nauki połączony z naturą . Doświadczony kucharz wraz z chętnymi uczestnikami apetycznych warsztatów, wykonają pokazy kuchni molekularnej.  Wykorzystają wiedzę naukową w kuchni.  Celowo wywołamy nawałnicę reakcji chemicznych i fizycznych, aby pokazać jak opanować naukę na kuchennym blacie, otrzymać czyste smaki, niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach.  Wykonamy pomarańczowe spaghetti i zaserwujemy je w kiwi.  Czyż to nie jest czysta fantazja kulinarna?

A czy mieliście okazję przyrządzać  drinki molekularne?  Napoje, które dymią ..

Tylko teraz dzięki dystrybutorowi filmu „Klopsiki kontratakują,,” będzie takowa okazja.

Przychodząc w sobotę (12 października) do CH Arkadia niewątpliwie znajdziecie się w epicentrum nawałnicy jedzenia, zabawy i nauki. To także jedyna okazja aby zostać fotoreporterem klopsików i innych zjawisk pogodowych. Weźcie aparat i utrwalcie huragan radości wszystkich uczestników zabaw.   W końcu „Klopsiki kontratakują”.

 

Już od 11 października, w kinach będziecie mogli obejrzeć film „Klopsiki kontratakują”. Przekonajcie się sami czy czeka nas globalna zagłada. 

 


KULTURALNIE.WAW.PL MA DLA WAS PODWÓJNE ZAPROSZENIA
Mamy dla Was podwójne zaproszenia na pokaz filmu "Klopsiki kontratakują" w Arkadii do wykorzystania 14-17 października.


Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: sylwia@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując "konkurs - Klopsiki kontratakują", a w treści imię, nazwisko i login z kulturalnie.waw.pl.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--