Okazja dla miłośników książek! Do 22 września w salonach Empik 3 książki w cenie 2!

Informacja ucieszy miłośników książek. Przez najbliższych kilka dni kupując w salonach Empik 3 książki, zapłacą tylko za dwie. To nie lada gratka dla fanów literatury.

 


Dobra lektura to doskonała propozycja spędzenia czasu nie tylko podczas jesiennych i zimowych wieczorów. „Ta promocja ucieszy wszystkich, dla których książka jest codziennym towarzyszem i przyjacielem”– podkreśla Arkadiusz Chlebowicz, Szef Działu Książki w Empiku. Z oferty 2+1 można skorzystać w każdym salonie Empik w Polsce.

Do najbliższej niedzieli (22 września) klienci salonów Empik mogą uzupełnić swoją  domową biblioteczkę o kolejne upragnione tytuły –  zarówno nowości, bestsellery, jak i książki obecne już na rynku od jakiegoś czasu. Akcja dotyczy wszystkich pozycji książkowych w salonach.

W naszych salonach można znaleźć od kilku tysięcy do nawet ponad 40 tysięcy tytułów książkowych z różnych kategorii, tak więc każdy czytelnik nie będzie się musiał zawężać w swoich poszukiwaniach i skompletuje książki zgodne ze swoimi zainteresowaniami – płacąc teraz dużo mniej” – mówi Chlebowicz. „Oferta 2+1 to również element promocji czytelnictwa. Mamy nadzieję, że taka okazja skusi do sięgnięcia po książki także te osoby, które czytają bardzo rzadko bądź w ogóle”.

Z oferty wyłączone są tylko podręczniki oraz kolekcje prasowe.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--