"Dzieła wszystkie Szekspira" w Teatrze Scena Współczesna

 


Prezentacja wszystkich dzieł największego dramaturga wszechczasów w wykonaniu trójki aktorów występujących pod swoimi nazwiskami. Artyści żonglują cytatami, bawią publiczność streszczeniami fabuł i odwołaniami do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira, którego duch pojawia się zresztą osobiście. Romeo i Julia w wykonaniu samych mężczyzn, rapowany Otello, Makbet po góralsku, Hamlet w trzyminutowej wersji i mnóstwo innych atrakcji. 


"(...) żywiołem tego spektaklu jest zabawa, która nigdy nie przekracza granic dobrego smaku, a dzięki temperamentowi i talentom improwizacyjnym wykonawców ma urok świeżości(...)
(...) zaprawdę rzadka to rzecz umieć rozbawić publiczność i włączyć ją do uczestnictwa w przedstawieniu (...)" (Jacek Wierzbicki)

autorzy: Adam Long, Daniel Singer, Jess Winfield
tłumaczenie i reżyseria: Włodzimierz Kaczkowski
scenografia: Tomasz Larek
muzyka: Tomasz Łuc
wykonawcy: Jarosław Domin, Bartosz Głogowski, Łukasz Matecki

 


 


Kulturalnie ma dla Was podwójne zaproszenia na spektakle 7 i 8 września (godzina 19.00) do Teatru Scena Współczesna! Wystarczy wysłać maila na adres: ewa@kulturalnie.waw.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz datą spektaklu, na który chcą Państwo wygrać bilety. Wśród zgłoszeń rozlosujemy zwycięźców. Na zgłoszenia czekamy do piątku 6 września do godziny 16:30.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--