DOBRE, BO POLSKIE za 7 zł w Kinie Praha!       

 

Uwielbiasz polskie kino? Chcesz zobaczyć klasykę polskiej kinematografii na dużym ekranie? Przyjdź do Kina Praha na DOBRE, BO POLSKIE. Zapraszamy w każdy poniedziałek na pokazy najlepszych polskich filmów w najwyższej jakości cyfrowej. Cena biletu tylko 7 złotych!

 


 

 

Kino Praha, wychodząc naprzeciw wielbicielom polskiego kina, otwiera nowe pasmo tanich pokazów - DOBRE, BO POLSKIE. W ramach cyklu będzie można zobaczyć największe dzieła polskiej kinematografii zrekonstruowane cyfrowo. Na dużym ekranie pojawią się tytuły docenione zarówno przez polskich widzów, jak i krytyków filmowych.

 DOBRE, BO POLSKIE to niepowtarzalna okazja zobaczenia ulubionych polskich filmów na dużym ekranie w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.  W ramach cyklu pokażemy m.in. najlepsze polskie komedie takie jak "Miś" czy "Rejs" Stanisława Barei, kultowe filmy Andrzeja Wajdy jak "Popiół i diament", "Człowiek z marmuru" czy psychologiczne filmy Krzysztofa Kieślowskiego jak „Amator” i  „Krótki film o zabijaniu”. Przypomnimy twórczość wybitnych reżyserów polskich, którzy na stałe zapisali się w pamięci polskiej publiczności. Zapraszamy na pokazy filmów takich reżyserów jak: Tadeusz Konwicki, Jerzy Kawalerowicz, Janusz Morgenstern, Juliusz Machulski, Kazimierz Kutz, Jerzy Wojciech Has i wielu innych.

 

Zapraszamy na DOBRE, BO POLSKIE w każdy poniedziałek. Bilety tylko 7 zł!

 

 

PROGRAM DOBRE, BO POLSKIE:

Cena biletu – 7 zł

Poniedziałek, 2 września

godz. 18.20 – Amator, reż. Krzysztof Kieślowski

godz. 20.40 – Barwy ochronne, reż. Krzysztof Zanussi

 

 

 

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--