W tym tygodniu przygotowaliśmy wiele nowych gier na WyspaGier.pl.Czy okażesz się dobrym kierownikiem ruchu i uda Ci się skierować ruch w dobrym kierunku?

W grze Chaos na Skrzyżowaniu odkryjesz, czy masz talent do tej pracy. W Chaosie na Skrzyżowaniu musisz zmierzyć się z kilkoma różnymi sytuacjami na drodze, w których, jako kierujący ruchem, musisz zarządzać sygnalizacją świetlną. Domyślnie zobaczysz kilka czerwonych, ośmiobocznych znaków drogowych z ręką. Oznacza to, że nie ruch w nie może się odbywać w tym momencie. Po kliknięciu na tych znakach, zobaczysz trójkątny, zielony znak z ręką. To pozwala na jazdę samochodów. Ręce zawsze pokazują kierunek ruchu. Czasami popsute samochody mogą utrudnić pracę. Stoją na środku drogi i nie mogą się przemieszczać. Z pomocą helikoptera można holować te samochody, tak, że nie będą przeszkadzać innym kierowcom. W środku okna widać kwadrat z ikonką helikoptera: kliknij na nią, aby odholować zepsuty samochód. Inną rzeczą, która może utrudniać pracę, są przejeżdżające pociągi. Przecinają one drogi w pionie i poziomie. Więc puszczając ruch w danym kierunku sprawdź, czy nie ma żadnych nadjeżdżających pociągów, inaczej gra się skończy! Im dłużej grasz tym bardziej zwiększa się ruch, więc dla Ciebie jako policjanta drogówki trudniejszym stanie się gładkie nawigowanie autami we właściwych kierunkach. W lewym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć swój wynik. Pokazany tam jest Twój najwyższy wynik. Czy masz to coś aby być najlepszym i uniknąć kolizji dwóch samochodów lub między samochodem i pociągiem?Jeśli podobają Ci się gry tego rodzaju, to na Wyspa Gier znajdziesz wiele innych gier na refleks!

 

Copyright: Wyspagier.pl

Copyright: Wyspagier.pl


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--