Rodzina do kina z Radiem Zet i Multikinem

Już za dwa dni rozpoczynają się wakacje! Z tej okazji Multikino i Radio ZET przygotowały specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Od 28 czerwca do 5 września we wszystkich kinach sieci od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko. Oferta dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych do godziny 17.00.

 

Dzięki wakacyjnej propozycji Multikina i Radia ZET przez całe wakacje rodzice z pociechami będą mogli uczestniczyć w najważniejszych premierach dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Już w czerwcu na wielkim ekranie pojawiły się: „Thor ratuje przyjaciół” oraz „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. Natomiast 5 lipca premierę będzie miał prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i spółka”, czyli „Uniwersytet potworny 3D”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Tydzień później w kinach pojawi się animowana komedia „Minionki rozrabiają 3D”, a w sierpniu wielkie ekrany zawojują „Smerfy 2 3D” oraz „Samoloty 3D”.

 

Ponadto słuchając od poniedziałku do piątku Radia ZET będzie można wygrywać rodzinne bilety do Multikina.

 

 

 

Konkurs! Mamy dla Was zaproszenia rodzinne (2 dorosłych + 2 dzieci) na film "Minionki rozrabiają" do wykorzystania od poniedziałku do czwartku od 12 lipca przez 2 tygodnie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując tytuł filmu oraz preferowane kino (do wyboru: Złote Tarasy, Targówek, Wola, Ursynów). Czekamy dziś od północy przez 12 godzin, zwycięzcy otrzymają informację jutro do końca dnia. Powodzenia!


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--