Już 15 lipca startuje kolejna, 8. edycja warsztatów AIESEC University! Są to 7tygodniowe zajęcia językowe organizowane przez studentów z całego świata dla studentów z Polski. W wielokulturowej, luźnej, wakacyjnej atmosferze uczyć się można będzie aż 10 języków: od angielskiego, przez francuski, po chiński czy arabski.

 

AIESEC University to coś więcej niż zwykłe warsztaty językowe. Tu nie ma miejsca na kucie regułek w ławkach mówi Ania, uczestniczka poprzedniej edycji wakacyjnych kursów. W bardzo przystępny sposób, bo zwyczajnie spędzając razem czas, uczyliśmy się języka. Nauczyciele to właściwie nasi rówieśnicy, wychodziliśmy więc w ramach zajęć na kawę czy spacer i świetnie się bawiliśmy. Bardzo polecam taką metodę spędzenia wakacji w mieście!

 

Uczestnicy poprzednich edycji AIESEC University przekonali się już, iż można uczyć się poprzez zabawę. Lipiec i sierpień są bowiem miesiącami, gdy mamy większą niż zazwyczaj ochotę na zrobienie czegoś niecodziennego oraz na poznawanie nowych ludzi. Kursy językowe są świetną ku temu okazją! Można poszerzyć grono znajomych o ludzi z całego świata. Nauczyciele to native speakerzy pochodzący z tak egzotycznych krajów jak chociażby Brazylia czy Jordania. Nietrudno zatem wywnioskować, że obok nauki i zabawy można dowiedzieć się wielu fascynujących rzeczy o innej kulturze i poczuć się, jakby było się na wakacjach za granicą. Specjalnie dla uczestników kursu organizowane będą także wieczorki kulturalne z nauczycielami, podczas których będzie można się zintegrować i świetnie bawić. Dla najbardziej aktywnych do wygrania będą także atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji: karnety na jogę, sporty walki oraz warsztaty taneczne i wiele, wiele innych.

 

Cały kurs trwa 7 tygodni: zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5h. Wszystkie kursy zostaną przeprowadzone w formie konwersatorium w Instytucie Socjologii na ulicy Karowej 18 w Warszawie. Lekcje ruszają 15.07 i potrwają do 30.08. Do wyboru mamy 10 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od A1, kończąc na B2: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, portugalski, turecki, arabski, chiński.

 

Możliwe jest także zapisanie się na przyspieszony kurs miesięczny, podczas którego możemy uczyć się włoskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego.

 

Cena obu kursów: 290zł

 

Zapisy na warsztaty startują 24.06 na stronie learnbyplay.pl


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--