PRZEGLĄD FILMOW „REŻYSERIA: WOODY ALLEN”

w Kinie Praha!

 

Kino Praha zaprasza na Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen” w dniach 26 i 27 czerwca, w trakcie którego będzie można zobaczyć najlepsze filmy reżysera z ostatnich lat. Bilety tylko 7 złotych!

 


 

W dniach 26 i 27 czerwca na ekranach Kina Praha wyświetlimy najgłośniejsze obrazy Woody’ego Allena z ostatnich kilku lat. W programie znajdą się filmy docenione zarówno przez krytyków na festiwalach, jak i przez publiczność. W ramach przeglądu będzie można zobaczyć na dużym ekranie zmysłową wycieczkę reżysera do Hiszpanii -„Vicky Cristina Barcelona” oraz zabawną podróż do Nowego Jorku - „Co nas kręci, co nas podnieca”. Mistrz komedii rozpali namiętnościami rozważny Londyn w „Poznasz przystojnego bruneta” i zabierze widzów w przeszłość w romantycznym Paryżu – „O północy w Paryżu”. Zapraszamy miłośników twórczości filmowej jednego z najwybitniejszych światowych reżyserów do Kina Praha na niezapomniane seanse. Bilety tylko 7 złotych!

 

W programie pojawią się  następujące tytuły:

 

  • Poznasz przystojnego bruneta to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków.
  • O północy w Paryżu - W filmie śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez i Gil przybywają do światowej stolicy romansu, by zaplanować ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni.
  • Zakochani w Rzymie - Komedia poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami. Uwięziony w stabilnym związku Jack z łatwością daje się omotać przyjaciółce swojej dziewczyny. Ta wkrótce zacznie sięgać po "większe zdobycze".
  • Co nas kręci, co nas podnieca - Boris mężczyzna w sile wieku, radykalnie zmienia styl życia pod wpływem uczucia do zaledwie 20 -letniej Melodie co nie pozostaje bez wpływu na jego najbliższe otoczenie i staje się powodem wielu zabawnych perypetii.
  • Vicky, Cristina Barcelona - Dwie młode Amerykanki, Vicky i Cristina przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną.
  • Reżyseria: Woody Allen pokaz przedpremierowy - Portret ikony amerykańskiej komedii, reżysera, aktora i muzyka, Woody'ego Allena. Robert B. Weide spędził z Allenem ponad półtora roku zbierając informacje na temat jego filmów, zwyczajów i najważniejszych wydarzeń z życia komika. Powstała w ten sposób kompletna biografia twórcy kina, który co roku od ponad 40 lat kręci nowy film.

 

Zapraszamy na Przegląd Filmowy „Reżyseria: Woody Allen”

w dniach 26-27 czerwca w Kinie Praha!

 

 

PROGRAM PRZEGLĄD FILMOWY „REŻYSERIA: WOODY ALLEN”

Cena biletu – 7 zł

 

26 czerwca (środa):

godz.17.25 - Poznasz przystojnego bruneta

godz.19.25 - O północy w Paryżu

godz.21.25 - Zakochani w Rzymie

27 czerwca (czwartek):

godz.17.25 - Co nas kręci, co nas podnieca

godz.19.15 – Reżyseria: Woody Allen

godz.21.25 - Vicky, Cristina Barcelona

 

INFORMACJA:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--